Anasayfa Altcoin Tek İşlemde Devasa Miktarda SHIB Yakıldı: Oran Böyle Fırladı!

Tek İşlemde Devasa Miktarda SHIB Yakıldı: Oran Böyle Fırladı!

Altcoin

Tek işlemde 1.5 milyon Shiba Inu tokeni yakılırken SHIB yakım oranı yüzde 30.000 artış gösterdi.

Tek İşlemde Devasa Miktarda SHIB Yakıldı: Oran Böyle Fırladı!

Shiba Inu ile ilgili bir adres, cuma günü ölü cüzdan adresine yaklaşık 1,5 milyar Shiba Inu (SHIB) token gönderdi. Bu, tek işlemde gerçekleştirilen en büyük SHIB yakımlarından biri oldu. Son yakım, ShibaSwapDEX'teki merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Koyo Token'den geldi.

Shiba Inu yakım izleyicisi Shibburn, 14 Nisan'da ölü cüzdana aktarılan 1.494.278.561 SHIB ile büyük bir işlem bildirdi. Son 24 saatte yakılan 1.497.641.145 SHIB token ile birlikte yakım oranı yüzde 30.929 artmış oldu. 

KoyoToken, tek bir işlemde yakılan 1,49 milyar token ile rekoru Twitter üzerinden paylaştı. Proje, 36 günde 8.75 milyar SHIB yaktı. Söz verildiği gibi vergisiz etkinlik, SHIB yakımı için uzatıldı.

Vergisiz etkinlik uzatıldı. SHIB yakımları, vergiler olmasa bile olmaya devam edecek. Az önce gördüğün gibi. Bu SHIB yakımı vergilerden değil, Koyo'dandı.

10 Nisan'da Koyo, tek bir işlemde 12 bin doların üstünde değere sahip 1.104.224.812 milyar SHIB token yaktı. Böylece dolaşımdaki arzı azaltmak için Shiba Inu yakım kampanyasına en çok katkıda bulunanlardan biri oldu.

Shiba Inu Fiyatı Nasıl Etkilendi?

Tek İşlemde Devasa Miktarda SHIB Yakıldı: Oran Böyle Fırladı!

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte yüzde 3'ün üzerinde arttı. SHIB fiyatı şu anda 0.0000113 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0,00001094 dolar ve 0,00001145 dolar olarak kayıtlara geçiyor.

İşlem hacmi son 24 saatte yüzde 50'nin üzerinde arttı. Bu, traderlar arasında ilginin arttığına işaret ediyor. Balinalar ve yatırımcılar aktif olarak Shiba Inu'ya girmek istiyor. Etherscan verilerine göre; SHIB sahibi sayısı, yüzde 0,011 artarak 1.288.284'e yükseldi.

Bu nedenle genel olarak kripto para piyasası ve Shibarium'u çevreleyen olumlu piyasa hissiyatı muhtemelen Shiba Inu fiyatlarını artıracaktır. KoyoToken, Shiba Inu fiyatını 0,01 dolara çıkarmak için büyük yakıma devam etmeyi taahhüt etti.

Kaynak: CoinGape

Tek İşlemde Devasa Miktarda SHIB Yakıldı: Oran Böyle Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shiba Inu Ekosisteminin Yeni Harikası: Shibarium Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En Popüler NFT Sanatçıları (Artist) Kimlerdir?
Rehber Banu Fırıncılar