Altcoin Haberleri

Teknik Kâhin: 8 Mayıs Dogecoin için Büyük Bir Çöküşün Başlangıcı Olabilir

Bir analist, Dogecoin fiyat hareketinin 2018’deki XRP fiyat hareketini taklit ettiğini iddia etti. Dogecoin (DOGE) fiyatı yükseliyor ve Bitcoin (BTC) topallıyor, ancak bir analist bu hafta DOGE balonunun patlatacağını söyledi.

Salı günü bir dizi tweet’te popüler Twitter analisti Lowstrife, Dogecoin ve XRP arasındaki benzerlikleri, sonun yakın olduğuna dair uyarı işaretleri olarak vurguladı.

Dogecoin’de Son Pompalama

Dogecoin

Dogecoin (DOGE) bu hafta yükselmeyi devam etti ve önceki düşüşlerini tersine çevirerek 0.47 dolarlık en yüksek zirvesini geri aldı. Yılbaşından bugüne Dogecoin (DOGE) %7.000 arttı.

Önde gelen DOGE savunucu Elon Musk, geçtiğimiz cumartesi gecesi Saturday Night Live’a “The Dogefather” olarak yani Dogebabası olarak çıkacağını söyledi. Bu tarihten sonra şaka temelli altcoin’in değer artmayı başladı.

2021 boyunca Dogecoin’e olan hayranlığıyla manşetlere çıkan Elon Musk, Dogecoin’in yükselişinin kendisinin viral etkisine dayandığını kabul etti. Dogecoin (DOGE) fiyat hareketi tersine dönerse, DOGE sahipleri 2018 “alt sezonu” gibi bir düşüş ile karşı karşıya kalabilirler.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Cash ve Litecoin fiyatı yüzde 8 değer kazandı!

Anonim kripto para tüccarı Lowstrife:

Doge’un bu yılki büyük rallilerinden her biri daha küçük ve daha az agresif oldu. İlk başta 18 saat süren şey 2 gündür devam ediyor. Her şey bitmeden önce bunun son hamle olduğundan şüpheleniyorum. 8 Mayıs takip günü olacak.

Dogecoin Gerçekten XRP’nin Eski Fiyat Hareketini İzliyor mu?

Dogecoin

DOGE mucizesinin en son aşaması, XRP / USD’nin hala geçerli olan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,20 dolara ulaşmadan önce 2018’de yaptığı son fiyat hareketine çok benziyor. Bu hareketinde ardından XRP yavaş yavaş 0.14 dolara düştü, toplamda XRPO %95.6’lık bir düşüş yaşadı.

Mevcut Dogecoin durumu, yeni piyasa katılımcıları için de çok tanıdıktır: Bireysel yatırımcıların kısa vadeli olarak hedge fonlarını yenmek için GameStop hisse senedinin fiyatını artırdığı fiyaskoya çok benziyor. Bu hareket ise daha sonra Dogecoin’de benzer bir hareketin gerçekleşmesi için verimli bir zemin sağladı.

Blockstream CEO’su Adam Back, DOGE boğasının kumarhane benzeri bir pazar örneği olduğunu söyledi: “Bir GME short squeeze’i gibi. Piyasa DOGE’u bir değeri olduğu için değil, aslında tam tersi bir değerden yoksun olduğu için shortlayacaktır.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi XRP, ETC ve LINK: 6 Temmuz 2020

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu