Altcoin Haberleri

Teknik Kâhin: ”Cardano için Yüzde 30’luk bir yükselme öngörüyoruz”

Cardano yoğun bir Haziran ayı gördü. Alonzo test ağı yalnızca akıllı sözleşme uygulamaları oluşturmaya yönelik geliştirmeler yapmakla kalmadı, geliştiriciler de NFT pazarını yakından takip etti. Bir son parçası o ateşli gidişli dijital varlık geldiğinde Cardano oyun planı kapsamındadır.

Cardano’nun ekosistemi yeni köşeler çevirirken, yerel kripto para birimi ADA, daha geniş pazarla birlikte toparlanıyordu. Son 24 saatte %7’lik bir artış, fiyatların 1,46 $’da bulunan yükselen üçgenin üst trend çizgisine biraz daha yaklaştığını gördü.

Cardano Günlük Grafiği 

Teknik Kâhin: ''Cardano için Yüzde 30'luk bir yükselme öngörüyoruz'' - Koinbox.Net

Azalan bir kanal koparma olasılığı (gösterilmemiştir) yakın tarihli bir makalede araştırıldı ve ADA boğaları bu fırsattan tam olarak yararlandı. Ayrıca, 22 Haziran’ın düşüğü 0.98 $’dan yukarı yönlü bir yörünge, yükselen bir üçgen oluşumuna yol açtı ve üst trend çizgisi 1.46-1.47 $’lık bir genel direnci temsil etti. İlginç bir şekilde, bu alan aynı zamanda 100-MA (mavi) ile bir miktar etkileşim gördü ve bir kırılma, çok önemli 1,88 $ işaretine doğru kademeli bir toparlanma için kapıları açacak.

Tahminler

cardano

Göreceli Güç Endeksi, bir aydan uzun bir süredir 50-55’in üzerine çıkması reddedildi, ancak boğalar bu eğilimi ileriye doğru kırmaya çalışacak. 55’in üzerinde bir hareket, değişen piyasa dinamiklerini gösterir. MACD, 19 Mayıs’taki daha geniş kripto çöküşünden bu yana ikinci yükseliş geçişini kaydetti ve momentum alıcılara doğru hızlanabilir. Yönlü Hareket İndeksi henüz bir trend anahtarı kaydetmedi ama +DI çizgisi -DI çizgisine yaklaştı ve uygun bir geçiş bekledi.

Yukarıda belirtilen faktörler göz önüne alındığında, ADA, direnç alanının kuzeyini 1,46-1,47 dolardan kırma potansiyeline sahipti. Böyle bir sonuç, önümüzdeki hafta 1,88 dolara doğru bir yükselişin mümkün olduğu 1,65 dolara doğru kısa vadeli bir itme görebilir. Genel olarak, bu, baskı zamanı fiyatından %30’luk bir kazancı temsil eder. Ancak, piyasa gözlemcileri henüz sevinmemeli. Bir sonraki satış baskısı dalgası köşede olabilir ve boğaların olumlu bir sonucu zorlamak için küçük bir penceresi vardı.

Sonuç 

Cardano’nun piyasası, fiyatları çok önemli direnç noktası olan 1,88$’a geri itebilecek önemli bir kırılmanın eşiğindeydi. Ancak, başka bir satış baskısı turu çok uzak olmadığı için böyle bir hamle yapmak için sınırlı zaman olabilir.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu