Altcoin Haberleri

Teknik Kâhin: Neden EOS Alınmalı?

Kripto para birimleri patlama yaşıyor, her gün soluduğumuz bir gerçek. Kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız , bu yıl yatırım yapmak için farklı seçenekler var. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin kripto pazarında en popüler olanlar iken, EOS gibi diğer kripto para birimleri gizlice büyüyor. 2021’de neden EOS’a yatırım yapılmalı ?

EOS yarışıyor ve özellikle 2020’den beri satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri arasında yer edinmeye çalışıyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım ve neden EOS’a hemen şimdi yatırım yapmanız gerektiğini öğrenelim!

EOS nedir?

EOS

EOS coin, platformunda ticari merkezi olmayan uygulamaların (dApps) barındırılmasını, geliştirilmesini ve dağıtılmasını sağlayan blok zincirine dayalı merkezi olmayan bir sistem altyapısıdır.

Ethereum gibi diğer blok zinciri tabanlı ağların aksine, EOS blok zincirinin önemli dezavantajlarına öncelik verir ve ölçeklenebilirlik, ölçek ve esneklik zorluklarını çözmeye çalışır.

EOS, madencilik konsepti üzerinde çalışmıyor. Bunun yerine, yalnızca blok üreticileri blok üretir ve üretilen her blok için yeni oluşturulan EOS jetonları ile ödüllendirilir.

Neden EOS Satın Almalısınız?

dAPP pazar büyüklüğü her geçen gün büyüyor. Bu nedenle, bir ana zorluk, ağdaki kaynakların sınırlı kullanılabilirliğidir. Artan yanlış işlemler, istenmeyen posta uygulamaları, sınırlı bilgi işlem gücü, yavaş yürütme hızları vb. nedeniyle ağ kısıtlamaları sorunlarıyla karşılaşılmaktadır.

“Ethereum Killer” olarak adlandırılan EOS, saniyede 100.000 işlem gerçekleştirebilir. EOS’un benzersiz mekanizması, daha fazla kullanılabilirlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlayarak bu sorunları çözmeye çalışıyor. EOS kripto para birimi, ağ genelinde paralel yürütme ve eşzamansız iletişim tekniğini kullanarak herhangi bir performans sorunu olmadan kullanılabilirliği desteklemesiyle bilinir.

EOS’un sunduğu esneklik, çeşitli özellikleriyle kolaylaştırılmıştır. Sahiplik yapısı, kullanıcılara onu özgürce kullanma yetkisi verecek şekildedir. Bu nedenle, geliştiriciler, ana akım işlem başına ödeme modelinden farklı olarak kaynakları gerektiği gibi ve gerektiğinde kullanabildiklerinden, kullanıcılar daha az işlem maliyeti ödemek zorundadır. Ayrıca, geliştiriciler barındırma maliyetlerini tahmin edebilir.

Esnekliği, ölçeklenebilirliği ve kullanıcı dostu özellikleri birçok yatırımcıyı cezbetmektedir. İlk çıkışı sırasında çok ilgi gördü. Ancak EOS ekibi, platformda daha fazla yenilikçilik sunmak için sürekli çalışıyor.

Hızlı tempolu bir dünyada, EOS tarafından sunulan daha hızlı blok zinciri kavramı, birçok insanı cezbeden bir şeydir.

EOS

EOS Geleceği 2021

2020’de, EOS fiyatı adet başına 2,43 ABD dolarından jeton başına 3,47 ABD dolarına yükseldi. Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 12,95 ABD Dolarına ulaştı. Piyasadaki çalkantıdan sonra 4,26 ABD dolarına kadar indi.

Güçlü bir fiyat potansiyeli ve faydaları göz önüne alındığında, uzmanlar uzun vadede EOS’un çok büyüyeceğine inanıyor. Dahası, 2021’in sonunda veya 2022’de fiyatın 30 ABD Dolarına kadar çıkabileceğini bile tahmin ediyorlar.

EOS’un şu anki fiyatı; 4.03 milyar ABD Doları piyasa değeri ve 275.360 ABD Doları işlem hacmi ile 4,2 ABD fiyata sahiptir.

İlgili İçerik: EOS (EOS) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu