Coin Rehberi

Telcoin (TEL) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Telcoin (TEL) Telcoin kullanıcılarına ait merkezi olmayan finansal Telcoin platformunun yerel değişim parası, rezerv varlığı ve protokol tokenidir. Telcoin (TEL) son kullanıcıların kullanıcıya ait merkezi olmayan finansal ürünlere sorunsuz bir şekilde erişmelerini sağlar. Telcoin (TEL) telekom ve aktif kullanıcılar gibi piyasa katılımcılarını, platformun son kullanıcılarına belirli derecede hizmetler sunmak için teşvik ve koordine eder. Telcoin (TEL) ekosisteminin teşviklerini dünyadaki her cep telefonu kullanıcısına hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktır.

İlginizi Çekebilir: Telcoin (TEL) Hangi Borsalarda Var?

Telcoin (TEL) Hangi Ülkenin?

telcoin

Telcoin (TEL) projesi hiçbir ülkeye ait değildir. Yine de Telcoin (TEL) bazı ülkelerde düzenlenmiştir. Telcoin (TEL) Singapur’da Singapur Para Otoritesi tarafından Büyük Ödeme Kuruluşu olarak düzenlenmektedir. Telcoin ayrıca Kanada ve Avustralya da dahil olmak üzere bir dizi başka küresel pazarda kayıtlıdır ve buralarda düzenlenmiştir. Telcoin’in Singapur, Tokyo, Dubai ve Los Angeles’ta ofisleri vardır. Telcoin, Şubat 2018’den beri GSMA’nın aktif bir üyesidir.

Telcoin (TEL) Sahibi Kim?

Telcoin (TEL) telekomünikasyon ve siber güvenlik alanında 12 yıldan fazla deneyime sahip bir seri girişimci olan Paul Neuner tarafından kuruldu. Paul Neuner, Notre Dame Üniversitesi’nden mezun olmuş, başta Orta Doğu ve Asya olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşamış ve çalışmıştır.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Paul Neuner daha önce mobil ağ operatörleri için dolandırıcılık yönetimi hizmetleri sağlayan bir girişim olan Mobius’u kurdu. 2018’de, bağımsız mobil finansal hizmetler sunan yeni nesil bir telekom dolandırıcılık yönetimi hizmeti olan Sedona’yı da kurdu.

tel

Telcoin (TEL) Ne Zaman Çıktı?

Telcoin (TEL) Temmuz 2017’de Singapur’da kuruldu. Telcoin (TEL) herhangi bir mobil cihazda merkezi olmayan finansal hizmetlere erişim sağlamak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor. Şirketin lansman ürünü Telcoin (TEL) Havaleleri, mobil para platformlarına ve e-cüzdanlara yüksek hızlı, düşük maliyetli dijital para transferlerine odaklanıyor. Telcoin (TEL) Havaleleri para göndermeyi hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli hale getirmek için dünya çapında telekom, mobil para ve e-cüzdan ortaklarıyla bağlantılara sahip.

Telcoin (TEL) kısa süre önce kullanıcılara ait, küresel bir havale ağı olan “Send Money Smarter Network” (SMS) ve yine kullanıcılara ait merkezi olmayan bir dijital varlık borsası olan TELxchange dahil olmak üzere iki finansal ürünü tanıtan platformun 3. sürümünü piyasaya çıkardı.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün