Anasayfa Altcoin Telekom Devi ile Aptos Arasında Ortaklık: Web3 Cüzdanı Yolda!

Telekom Devi ile Aptos Arasında Ortaklık: Web3 Cüzdanı Yolda!

Altcoin

Güney Koreli telekomünikasyon şirketi SK Telecom, Aptos Labs ve Atomrigs Lab ile ortaklık kapsamında Web3 cüzdanı piyasaya sürecek.

Telekom Devi ile Aptos Arasında Ortaklık: Web3 Cüzdanı Yolda!

Güney Koreli telekom devi SK Telecom (SKT), Layer-1 ana ağı Aptos Labs ve Atomrigs Lab ile ortaklık kurarak Web3 cüzdan hizmeti olan T cüzdanını başlatmayı planladığını duyurdu.

SK Telecom'un kripto para birimleri ve NFT'ler için bir blockchain cüzdanı başlatma vizyonu, Temmuz 2022'ye kadar uzanıyor. O zamanki girişim, SKT'nin blockchain kolunun bir Web3 cüzdanı geliştirmek ve işletmek için AhnLab Blockchain Company ve Atomix Lab ile iş birliği yapmasıyla başladı.

Son duyuruya göre SKT, blockchain şirketleriyle yaptığı bu üçlü anlaşmayı kullanarak "müşteri tarafından tercih edilen ana ağlar ve merkeziyetsiz uygulamalar (Dapps) ile bağlantılarını" genişletmeyi hedefliyor.

Aptos ile İş Birliği Sayesinde Güvenli Bir Web3 Deneyimi Sunmak İstiyorlar

Telekom Devi ile Aptos Arasında Ortaklık: Web3 Cüzdanı Yolda!

Resmî bir tweet'te SKT, kullanıcılar için sorunsuz ve güvenli bir Web3 deneyimi sunmayı taahhüt etti ve "İlk Ethereum Sanal Makinesi (EVM) olmayan blockchain entegrasyonumuzu işaret eden Aptos ile iş birliği sayesinde kullanıcılarımız için sorunsuz ve güvenli bir Web3 deneyimi sunmaya kararlıyız." ifadelerini kullandı.

Ortaklık, ayrıca T cüzdanının Aptos'un merkeziyetsiz uygulamalar ekosistemine entegrasyonuna ve MoveVM blockchain teknolojisinin benimsenmesine de tanıklık edecek. 

Güney Kore Ulusal Vergi Servisi (NTS), kısa bir süre önce yurt sakinlerinin denizaşırı varlıklarının yüzde 70'inden fazlasını kripto para biriminde tuttuklarını açıkladı.

Resmî verilere göre; 5.419 kuruluş, kripto para birimlerinin ve hisse senetlerinin yanı sıra mevduat ve tasarruf gibi varlıklarda toplam 186,4 trilyon won (140 milyon dolar) tutan yurt dışı finansal hesaplarını bildirdi.

Telekom Devi ile Aptos Arasında Ortaklık: Web3 Cüzdanı Yolda! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar