Kripto Para Haberleri

Temmuz 2021’de Alınabilecek En İyi Kripto Para Birimleri

Dünyanın her köşesinden olası tüm dikkatleri çeken kripto para birimleri ile yatırımcılar, yatırım portföylerinden en iyi şekilde yararlanmaya açıktır. Kripto para birimlerine olan talep her zaman yüksek ve bu hiç de şaşırtıcı değil.

Büyük piyasa oyuncularının bu dijital para birimlerine ilgi göstermesi ve birçok kripto para birimini meşru ödeme aracı olarak kabul etmesiyle, şimdi yatırım yapmak için iyi bir zaman. Bununla birlikte, Temmuz 2021 ayı için ideal yatırımların neler olabileceğine bir göz atın .

Bitcoin

Bitcoin

Bu kripto para birimini zirveye çıkaran büyük bir sürpriz değil. Aslında, liste Bitcoin olmadan tamamlanmış sayılmaz. En yüksek piyasa değerine sahip olan bu kripto para, kripto para piyasasına hakim olmayı başaramadı. Daha fazla düşünmeyin ve buna yatırım yapın çünkü bu yatırımın ne kadar iyi olacağını biliyorsunuz.

İlgili İçerik: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ethereum

Ethereum

Bu, dünyanın en büyük ikinci ve aynı zamanda en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri olan yatırımcılar, buna ideal bir yatırım olarak bakıyor. Daha da çekici olan, Ethereum’un akıllı sözleşme platformunun arkasındaki temel olduğu gerçeğidir. Ayrıca, Ethereum’un merkezi olmayan finans (DeFi) için bir temel oluşturduğu gerçeği, her türlü dikkatinizi hak ediyor.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Stellar

Stellar

Stellar’ın yatırım portföyünüze girmeye yetecek kadar değerli olmasının nedenleri çoktur – ilk olarak, Stellar’ın içine girdiği son ortaklıklar – bu nedenle bunun ne kadar potansiyel barındırdığına ışık tutar, ikincisi – daha düşük döviz maliyetleri ve son olarak olağanüstü büyüme. son birkaç aydan beri görülüyor. Peki, ne bekliyorsun? Şimdi yıldız satın alın!

İlgili İçerik: Stellar (XLM) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

XRP

XRP

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’ın yasal statüsünün özel belgelerine erişim izni vermediği davayı kazandıktan kısa bir süre sonra, Ripple muhteşem bir büyüme gördü. Ayrıca, Ripple’ın kripto para portföyünüzün bir parçası olmasının nedeni, yakın gelecekte halka açılma planından kaynaklanmaktadır.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash

Düşük ücretler ve daha hızlı işlem – daha ne istiyorsunuz. Bitcoin Cash’in yatırımcılarına sunduğu şey tam olarak bu.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Tether

Tether

Güvenli bir yatırım seçeneği arayanlardan biriyseniz, güvenebileceğiniz Tether’den daha iyi bir kripto para birimi olamaz. Aynı eğilimin önümüzdeki yıllarda da devam etmesi muhtemel olduğundan, Tether’i yatırıma layık görmek doğal olarak geliyor.

İlgili İçerik: Tether (USDT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Zilliqa

Zilliqa

Zilliqa, ekosistemde ortaya çıkabilecek gelecekteki ölçeklenebilirlik sorunlarını aktif olarak azaltan halka açık blok zinciridir. İşte tam da bu yüzden Zilliqa tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ek olarak, bu oldukça ekonomik fiyatlı olmak, ağdaki işlemleri işlemek ve akıllı sözleşmeleri yürütmek için kullanılır.

İlgili İçerik: Zilliqa (Zil) Yorum ve Tahminleri 2021

Litecoin

Litecoin

Bu kripto para, sahip olduğu özelliklerden dolayı dünyanın her köşesinden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Az ya da çok, özellikler, dünyanın en çok işlem gören kripto para birimleri olan Bitcoin’e benzer. Benzer işlem hızı ve güvenliği, ancak çok daha düşük ücretler ile Litecoin, kesinlikle dikkatinizin her bir parçasını hak etmelidir.

İlgili İçerik: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu