Altcoin Haberleri

Terra Beklenen Hareketlenmeyi Gerçekleştirdi

Analistlerin işaret ettiği varlıklardan bir tanesi olan Terra, nihayet bekleneni gerçekleştirdi ve son 24 saatlik süre zarfında %18.99 gibi bir yükselişe imza attı. 2021 başında analistlerin patlamaya hazır dijital varlık olarak şişirdiği ve sık sık önümüze getirdiği Terra, en büyük yükselişi gerçekleştirdi.

Bu artış ile birlikte Terra fiyatı da 15.23 Dolar’a ulaştı. Terra yatırımcıları bu sabah uyandıklarında harika bir tablo ile karşı karşıya geldiler. Dijital varlık piyasasının gizli kalmış madenlerinden bir tanesi olabilir. Sektörü yakından takip eden birçok analist bunu dile getirmeye devam ediyor. Peki ama Terra’nın yükselişine katkıda bulunan en önemli faktör ne oldu?

Henüz bu soruya bir cevap verilebilmiş değil. Kripto para piyasasında genel bir çöküş yaşanıyor. Birçok alt coin bu çöküşten etkilenmiş durumda. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki ABD büyük bir yaptırıma hazırlanıyor ve kripto paralar ile ilgili yapılan açıklamalar da bu çöküşün nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu Altcoin'i Alanlar Zengin Oldu! Mart Ayında Tam %1600 Değer Kazandı

Bu çöküşten etkilenmeyen varlıklardan biri ise Terra oldu. Değerini %18.99 oranında arttırarak yeni fiyatı ile bir kez daha gündeme taşındı.

Terra, Sosyal Medya Desteği ile Büyüyor

Dijital varlıklar Twitter hesapları ile de ilgi görmeye devam ediyorlar. Terra, 56.643 takipçisi ile pek de fenomen olmayan bir hesap ancak son artış ile birlikte takipçi sayısı da arttı.

Çöküşten Etkilenmeyen Nadir Varlıklardan Biri: Terra

Bitcoin ve ethereum hakkında yaptığımız haberlerde dijital varlık piyasasının genel sıkıntısından yani çöküş durumundan en çok etkilenen varlıklar olduğunu dile getirmiştik. XRP ve terra ise bu çöküşten herhangi bir şekilde etkilenmedi ve tam aksine daha olumlu bir tepki verdiler.

Şu an en yüksek seviyesinde olan terra, alım yapmak için pek de uygun bir zaman diliminde değil. Kripto para yatırımcıları arasındaki klişeyi de hatırlatmadan geçmeyelim: yükselişte olan kripto paraları satın almak pek de doğru değil. Her ne kadar klişe olsa da çoğu zaman hayat kurtaran bir detay ve terra için de aynı şeyi söylemek mümkün olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu