Anasayfa Analiz Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı?

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı?

Analiz

Geçtiğimiz haftaki Bitcoin (BTC) rallisinin ardından gözler Terra Classic'e çevrildi. Sizce LUNC 0.0002 dolarlık dip fiyatından satın alınmalı mı?

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı?

Bitcoin (BTC) fiyatının 44.500 dolar civarındaki toparlanmasında yaşanan son duraklama, daha geniş kripto para piyasasında bir belirsizlik ve düzeltme aşamasını başlattı. Sonuç olarak Terra Classic (LUNC) önemli bir geri çekilme yaşadı ve yaklaşık 0,0002 dolarlık psikolojik seviyeye düştü. Bu keskin düşüşe rağmen düzeltme Fibonacci geri çekilme seviyelerinin parametreleri içerisinde kalıyor ve bu da genel toparlanma eğiliminin hala geçerli olabileceğini gösteriyor.

Terra Classic (LUNC) Fiyatı 0,0002$ Desteğinden Yükselecek mi?

  • 0,0002$ ve %38,2 FIB'nin birleşik desteği, alıcılara güçlü bir destek sunuyor.
  • Terra Classic (LUNC) fiyatında uzun vadede önemli olan sağlıklı geri çekilme bozulmadan kalıyor.
  • Terra Classic (LUNC) gün içi işlem hacmi 575 milyon solar olup, bu da %41'lik bir kayıp anlamına geliyor.

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı?

Geçtiğimiz beş gün içinde Terra Classic (LUNC) fiyatı bir düzeltme aşamasından geçti ve değerinde %28'lik bir düşüşle 0,000028 dolardan 0,0002 dolara düştü. Bu gerileme, uzun vadeli bir yükselişi sürdürmek için genellikle sağlıklı görülen bir konum olan %38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde destek buldu.

Terra Classic (LUNC) fiyatı bu eşiğin üzerinde kalmayı başarırsa, olası bir geri dönüş, fiyatı 0,28 dolarlık yüksek seviyeye geri getirebilir ve bu seviyenin üzerinde bir kırılım, yükseliş trendinin daha güçlü bir şekilde onaylanmasını sağlayabilir.

Tersine, düşüş eğilimi devam ederse bir sonraki önemli destek %50 Fibonacci seviyesinde, 0,000167 dolar civarında olabilir. Bu seviyenin altındaki bir kırılma, yükseliş momentumunun azaldığına işaret edebilir ve toparlanma eğiliminin sürdürülebilirliğine ilişkin endişeleri artırabilir.

Terra Classic (LUNC) ve Bitcoin (BTC)

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı?

Terra Classic (LUNC) son iki aydaki Bitcoin (BTC) ile karşılaştırıldığında, Terra Classic (LUNC) fiyatı agresif dalgalanmalarla karakterize edilen daha değişken bir model sergilerken, Bitcoin (BTC) fiyat hareketi nispeten istikrarlı ve kademeli olup riskten kaçınan yatırımcıların tercihleriyle daha uyumlu hale geldi. Terra Classic'in (LUNC) fiyat dinamik davranışı, yatırımcılara güçlü toparlanma eğiliminin ortasındaki düşüşlerden yararlanma fırsatları sunuyor.

  • Ortalama Yönsel Endeks (ADX): %55'lik yüksek bir günlük ADX eğimi, tükenmiş konumu ve küçük bir geri çekilme ihtiyacını vurguluyor. 
  • Üstel Hareketli Ortalama (EMA) : 20 günlük EMA, piyasa geri çekilmesi sırasında Terra Classic (LUNC) fiyatına sağlam destek sağlıyor.

Kaynak: CoinGape

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC, Almak İçin Dip Fiyatında mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Boğa Piyasası (Bull Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan