Anasayfa Analiz Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC Tekrar 2x Yapabilir mı?

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC Tekrar 2x Yapabilir mı?

Analiz

Terra Classic fiyatı bugün %3'lük bir düşüşle 0,00020831 dolara geriledi. Peki LUNC tekrar 2x yapabilir mi?

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC Tekrar 2x Yapabilir mı?

Terra Classic (LUNC) fiyatı bugün %3 düşüşle 0,00020831 dolara düştü, zira geniş piyasa son 24 saatte %0,5 düştü. Böyle bir düşüş, LUNC'un son dönemdeki ilerlemesine pek fazla zarar vermedi; altcoin bir haftada %80, geçen ay ise %213 arttı.

Bu, fiyatının son 30 günde iki katından fazla arttığı anlamına geliyor ve TerraClassicUSD (USTC) basımının yakın zamanda durdurulmasının yatırımcıların yükseliş beklentisini artırmasıyla birlikte, önümüzdeki haftalarda ve aylarda güçlü bir şekilde yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Terra Classic (LUNC) Fiyat Analizi

Terra Classic (LUNC), son birkaç haftadır agresif bir şekilde yükseldikten sonra düşmeye devam ediyor; bazı göstergeleri, yükselişe geçmeden önce biraz daha düşmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Örneğin, RSI birkaç gün içinde 90'dan 70'e düştü ve yönü şu anda daha da düşebileceğini ve Terra Classic (LUNC) fiyatını da beraberinde getirebileceğini gösteriyor. Öte yandan, LUNC'un 30 günlük ortalaması (sarı) hala 200 günlük ortalamasının (mavi) üzerinde kararlı bir şekilde yükseliyor, bu da altcoin'in yükseliş aşamasında kaldığının bir işareti.

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC Tekrar 2x Yapabilir mı?

Ticaret hacmi aynı zamanda bir genişleme döneminde kaldığı görüşünü de güçlendiriyor; birkaç ay önce 20 milyon doların altında olan hacmin bugün 600 milyon dolara ulaşmasıyla. Terra Classic'in (LUNC) son dönemdeki büyümesine tam olarak ne zaman geri döneceğini söylemek zor, ancak hacimlerin bu kadar yüksek seviyelerde kalması nedeniyle daha fazla büyüme için beklemenin uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor.

Gerçekten de Terra Classic (LUNC), son 30 günün en iyi performans gösteren ilk 100 kripto para birimi oldu ve bu gerçek tek başına yeni alıcıları çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Daha da önemlisi, Terra Classic topluluğunda son haftalarda önemli ilerlemeler görüldü ve birçok önemli öneri ve güncelleme onaylandı.

Bu, Terra Classic'e (LUNC) bağlı stablecoin olan TerraClassicUSD'nin (USTC) basılmasını durdurmaya yönelik (şu anda uygulanan) bir planı da içeriyor.

Ayrıca, dizi uyumsuzluğu sorununun düzeltilmesi gibi birçok önemli teknik yükseltmeyi de içerir. Bu tür gelişmeler nedeniyle piyasa, LUNC'un genel gidişatına daha fazla güven duyuyor ve Terra Classic fiyatının yakın gelecekte artmaya devam etmesi muhtemel.

Bitcoin ETF başvurularının kabul edilmesi, kripto paranın önümüzdeki birkaç hafta içinde potansiyel olarak 0,0030 dolara ulaşmasıyla ilerlemesini hızlandırmaya yardımcı olacak.

Kaynak: Cryptonews

Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC Tekrar 2x Yapabilir mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Boğa Piyasası (Bull Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan