Anasayfa Analiz Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi?

Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi?

Analiz

Kripto para piyasasında dalgalanmalar görmeye devam ederken, tüm gözler son 24 saatte %1,3 artış gören LUNC'da...

Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi?

Terra Classic (LUNC), hem yatırımcılar hem de tüccarlar arasında ilgi odağı oldu ve birçok kişi, son zamanlarda değer düşüşünden sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşma potansiyeline sahip olup olmadığını merak ediyor. Ancak Terra Classic (LUNC) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir mi?

Terra Classic'de (LUNC) likidite ihtiyacı çok önemlidir ve zincirimizde listelenen 27 projeden yalnızca biri aktif olarak faaliyet göstermektedir ve zincire özgü değildir. Bu anlatım, katman 2 (L2) kullanımının anlamsız olduğu ve katman 1'den (L1) likiditeyi çektiği sonucuna varılmasına yol açabilir.

Bu konu sadece Terra (LUNA) ile ilgili değil; zincirimizde başlatmak isteyen herhangi bir proje ile ilgilidir. Terra (LUNA) bu zincirin birincil kripto para olarak görmek yerine, onu başkalarının bizim blok zincirimiz üzerine inşa etmesini sağlayan bir araç olarak görmeliyiz. LUNC birincil kripto para paradır ve her zaman öyle olacaktır.

Terra Classic (LUNC): 5 Nisan 2023 İtibarıyla Fiyat ve Piyasa Performansı

Geçen hafta Terra Classic (LUNC) %1,82'lik bir fiyat artışı yaşadı ve son 24 saatte %1,30'luk bir artış yaşadı.

Kripto piyasasındaki hafif düşüş eğilimine rağmen, Terra Classic (LUNC) için uzun vadeli görünüm, 2024 yılına kadar 0,00029 $ potansiyel fiyat hedefi ile yükselişini sürdürüyor.

Terra Classic'in toplam dolaşımdaki arzı şu anda 589.342.111.033,11$'dır ve piyasa değeri 733.158.474$'da kalmaktadır. Bu yazıyı yazdığım sırada, Terra Classic (LUNC) fiyatı 0,00012413$'dan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 42.270.822$. Bu, geçen güne göre %1,38'lik bir fiyat artışını ve geçen haftaya göre %1,85'lik bir artışı yansıtıyor.

Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi?

5,9 trilyon LUNC'lik dolaşım arzıyla Terra Classic'in piyasa değeri 731.242.403$ değerinde. Terra Classic (LUNC) için tüm zamanların en yüksek fiyatı 5 Nisan 2022'de 119,18 $ olarak kaydedildi, yani bundan 12 ay önce. Karşılaştırıldığında, mevcut fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinden %100 daha düşük.

Benzer şekilde, Terra Classic için tüm zamanların en düşük fiyatı, 11 ay önce olan 13 Mayıs 2022'de 0,000000999967$ olarak kaydedildi. Mevcut fiyat, tüm zamanların en düşük fiyatından %12.338,83 daha yüksek.

Son 7 gün içinde Terra Classic (LUNC), küresel kripto para piyasasındaki %2,10'luk artışın altında, %1,80'lik bir fiyat artışı gördü. Ek olarak, benzer akıllı sözleşme platformu kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında, Terra Classic %6,60'lık bir artışla daha düşük performans gösteriyor.

LUNC/USDT Gösterge Analizi: Fiyat Tahmini

Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi?

LUNC'nin fiyatı, dip destek seviyesinden yükselmesine rağmen hala konsolidasyon aşamasında. Bu tablodaki analize göre, Terra Classic (LUNC) fiyatı hala istenen hedefe ulaşmaktan uzak. Geçtiğimiz hafta Terra Classic (LUNC), boğaların fiyatı yükseltmek için daha fazla mücadele edeceğini gösteren etkileyici bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Ek olarak, Terra Classic (LUNC) fiyatı hala 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyor, bu da boğaların yükseliş eğilimini sürdürürken, onayın gerçekleşmesi için fiyatın hareketli ortalamaların üzerine çıkması gerektiğini gösteriyor.

Göreceli güç endeksi de 50 seviye işaretinin üzerinde hafif bir yukarı hareket gösteriyor. Yukarıdaki analize ve Terra Classic (LUNC) temel analizine dayanarak, Terra Classic (LUNC) fiyatının 2023'ün 2. Çeyrek sonunda 0,0001526$'a ulaşacağını tahmin edebiliriz.

Terra Classic Olumlu Sinyaller Verdi: LUNC ATH'ye Ulaşabilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan