Anasayfa Altcoin Terra Topluluğu Büyük Teklifi Oyladı: Fiyatlarda Artış Görebiliriz!

Terra Topluluğu Büyük Teklifi Oyladı: Fiyatlarda Artış Görebiliriz!

Altcoin

Terra topluluğu, spam tekliflerle mücadele etmek için minimum para yatırma miktarını 5 milyona çıkarmaya yönelik önemli teklifi oyladı.

Terra Topluluğu Büyük Teklifi Oyladı: Fiyatlarda Artış Görebiliriz!

Terra Classic topluluğu, çeşitli teklifleri oyluyor ancak bazıları, son aylarda LUNC fiyatlarındaki düşüşün ardından "spam" tekliflerin önemli ölçüde arttığını düşünüyor.

Minimum para yatırma miktarının 1 milyon LUNC'den 5 milyon LUNC'ye çıkarılması için yeni bir teklif oylamaya sunuldu. Yükseltme öncesinde fiyatlar, yukarı yönlü ivme kazanacak gibi görünüyor.

Spam Tekliflerle Mücadele için Harekete Geçildi

11780 sayılı "Minimum para yatırma miktarını 5 milyon LUNC'ye çıkararak spam tekliflerle mücadele girişimi" başlıklı önerge oylamaya sunuldu.

Bu, minimum para yatırma miktarını 1 milyon LUNC'den 5 milyon LUNC'ye çıkararak spam tekliflerin para yatırma aşamasını geçmesini zorlaştırmayı amaçlamaktadır. Bu, Terra Classic topluluğunun "spam" ve alakasız oylama teklifleriyle mücadeleye yardımcı olacaktır.

Doğrulayıcılar, 1 milyon LUNC'un artık bu istenmeyen teklifleri caydırmak için yeterli olmadığı konusunda hemfikir. Topluluğa ait Station cüzdanı için görevlendirilen geliştirici grubu Hexxagon, spam tekliflerdeki artışa dikkat çekti.

Şu ana kadar teklif yüzde 34 "Evet" ve yüzde 64 "Hayır" oylarının yanı sıra yüzde 2 "Veto ile Hayır" oyu aldı. Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu dâhil olmak üzere dokuz doğrulayıcı öneriyi destekliyor. Fakat JESUSisLORD, "5 katlık bir artışla normal topluluk üyelerinin kendi tekliflerini sunabilmeleri üzerindeki olumsuz etkinin çok büyük olduğunu" söyleyerek teklife karşı çıkıyor.

Bu arada L1 Terra Classic Görev Gücü, v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için hazırlanıyor. Geri sayıma göre, yükseltmenin 12 Eylül'de 9.57 UTC'de yapılacağı tahmin ediliyor. USTC Quant ekibi, Geri Alım Raporunu paylaşmak için merkezi borsaya ulaştı ve USTC'yi yeniden regüle etme hedefiyle ilerliyor.

Terra Topluluğu Büyük Teklifi Oyladı: Fiyatlarda Artış Görebiliriz!

LUNC ve LUNA Fiyatları Ne Durumda?

LUNC ve LUNA, topluluk tarafından kabul edilen önemli teklifler nedeniyle son zamanlarda işlem hacimlerinde büyük bir artışa tanık oldu. TFL liderliğindeki LUNA bir haftada yüzde 5'ten fazla artış gösterdi ve LUNC de L1TF geliştirici ekibinin çekirdek yükseltmesi öncesinde yukarı yönlü ivme kaydetti.

LUNC fiyatı 0.000061 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte yatay bir seyir izledi. Bu arada, LUNA fiyatı son 24 saatte önceki kazançlarını kaybederek 0,41 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinGape

Terra Topluluğu Büyük Teklifi Oyladı: Fiyatlarda Artış Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Dogecoin Fiyat Hikayesi: İlk Günlerden Bugüne DOGE Değişimi
Rehber Dilara Avcıoğlu
Dogecoin ve Topluluk: Gelişimi ve Destekleyenler
Rehber Dilara Avcıoğlu