Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Tether (USDT) Neden Artıyor?

Sektöre stablecoin olarak adım atan Tether, şu sıralarda çok büyük olmasa da artış gösteriyor. Piyasayı merakla takip edenler ise ‘Tether Neden Artıyor?’ sorusunu soruyorlar. Bu yazımızda Tether’in piyasalarda yaşamış olduğu artış ile ilgili bilgilere yer verdik…

Tether (USDT) Fiyatı Neden Artıyor?

Tether’in, sabit para kategorisinde bulunmasına karşın gösterdiği artış, büyük bir merak konusu oluyor. Bu durumun nedeni ise Tether’in, kripto para rezervlerini yükseltmesidir. Rezervlerin artış göstermesi ile doğru orantılı olarak Tether fiyatı da bir miktar artışa gider.

Tether (USDT) Fiyatı İlk Çıktığı Zaman Ne Kadardı?

Tether, stablecoin olarak geliştirilmişti ve fiyatı 1 dolar sabitlenmişti. Kripto para sektörünün en büyükleri arasına adını yazdırmayı başaran Tether, sabit para kategorisinde olsa bile ilk andan bu yana USDT sahibi olan yatırımcısına ise yüzde 0,09 değerinde bir getiri sağlamış durumda.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether 10 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Tether (USDT) Yükselmesi için Ne Gerekli?

Tether’in yükselmesi için, sahip olduğu kripto para rezervlerini yükseltmesi gerekir. Sabit bir para birim olması nedeniyle, kripto para rezervlerine sahip olan Tether, bunları yükseltmesi halinde, fiyatını da yükseltebilir. Ayrıca bazı uzmanlar tarafından yapılan yorumlara göre Tether, rezervlerini arttırması ile beraber, Bitcoin’in de düşüş yaşamasına neden olabilir.

Tether (USDT) Rekor Fiyatı

Tether’in, 8 Ağustos 2015 tarihinden bu yana yer aldığı piyasalardaki rekor değerinin 1,21 USD olduğunu görüyoruz.

Tether (USDT) Neden Artıyor?

https://coinmarketcap.com/currencies/tether/

Tether (USDT) Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Tether’in güncel fiyatının ise şu sıralarda sabitlendiği gibi 1 dolara eşit olduğunu görüyoruz.

1 Tether (USDT) Kaç TL?

1 Tether’in Türk Lirası karşısındaki değerini ise dolar karşısında Türk Lirasının gördüğü güncel değer olan 7,93 TL ile belirtebiliriz.

Tether (USDT) Fiyatı Düşer mi?

Tether’in fiyatının artmasındaki ana faktör olan rezervlerini yükseltmesi, tersi bir durumda da düşüş yaşamasına neden olabilir. Sahip olduğu kripto para rezervlerinin azalması durumunda Tether’in fiyatının da düşüş yaşayacağını söyleyebiliriz.

Tether (USDT) Yükselmesinin Arkasındaki Nedenler

Tether’in yükselmesinin arkasında bulunan en önemli neden, daha önce de belirttiğimiz üzere kripto para rezervlerini yükseltmesidir. Bunun yanı sıra Tether, stablecoin sektörünün gösterdiği gelişimden ve adının yaygınlaşmasından dolayı da fiyatını yükseltebilir. Daha fazla alanda kullanılması ve daha çok kişiye hitap etmesi, Tether fiyatının yükselmesindeki en temel faktörler arasında yer alır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether (USDT) Nedir? Nasıl Alınır?

“Tether Coin (USDT) Nasıl Alınır? Adım Adım Anlatım” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/tether-coin-usdt-nasil-alinir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu