Altcoin Haberleri

The Boby Hotel Dogecoin ile Ödeme Almaya Başladı

ABONE OL:

Nashvilledeki Boby isimli hotel, yeni dönem ile birlikte Dogecoin ile ödeme alacağını duyurdu. Bunun yanı sıra birçok dijital varlık ile ödeme alacaklarını ve yakın zamanda konunun resmiyete kavuşacağını dile getirdiler. Bitcoin ve Ethereum da bu varlıklardan bazıları ve şimdilik bu varlıkları kullanarak ödeme yapabiliyorsunuz. Otel sahibi, yaptığı açıklamada, dijital varlıkların gelecekte çok daha değerli olacağını ve daha fazla insan tarafından kabul göreceğini ifade etti. Hal böyle olunca erken davranmak için adım attıklarını dile getirdi.

Otellerin yanı sıra birçok alış veriş merkezi ve benzeri işletme de dijital varlıklar ile ödeme almaya devam ediyorlar. Bu önemli bir gelişme ve insanların yavaş yavaş geleneksel paraları terk etmeye başladıklarını da net bir şekilde görebiliyoruz.

Bitpay ile Ortaklık Yapılabilir

Genel müdür Jeff Crabiel, Atlanta merkezli bitcoin ödeme hizmeti sağlayıcısı olan bitpay ile görüşmelerin yapıldığını ve yakın zamanda ortaklık yapılabileceğini duyurdu. Dünya çapında kabul görmeye başlayan ve yaygınlığı her geçen gün biraz daha artan bitcoin, geleneksel varlıklara kıyasla çok daha güçlü bir birim olarak karşımıza çıkıyor. Değeri her geçen gün biraz daha artıyor ve bu artış ile birlikte dijital varlıkların kabulü de günden güne güç kazanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance bazı koinlerin alım ve satımını durduruyor

Bu arada kurumsal yatırımlar konusunda da en güçlü varlıklardan bir tanesi. Dogecoin ise kısa bir süre önce popüler hale geldi ve bunun nedenini artık birçoklarınız gayet iyi biliyor. Elon Musk, attığı bir tivit ile birlikte dogecoin’i halkın parası olarak duyurdu. Bu tivitten kısa bir süre sonra inanılmaz bir yükseliş gerçekleşti.

Oteller, alış veriş merkezleri, benzin istasyonları ve daha birçok işletme hali hazırda dogecoin ve bitcoin ile ödeme almayı tercih ediyor. Dijital varlıklar her geçen gün daha popüler bir hal alıyor ve bu popülarite ile birlikte piyasa değeri de artış gösteriyor. İncelemelerinizi yaparsanız eğer bu konuda ne karda haklı olduğumuzu sizler de daha iyi anlamış olacaksınız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu