Anasayfa Analiz The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı

The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı

Analiz

The Graph (GRT) fiyatı, önceki uzun vadeli direnç seviyesinin üzerinde kalmaya devam ediyor ve bu da yakında bir fiyat artışı olabileceğini gösteriyor.

The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı

The Graph (GRT) fiyatı, Kasım 2021'den bu yana 20 hafta boyunca MA-EMA kümesinin altına düştü. Bu küme, en sonuncusu Ekim 2022'nin sonunda (kırmızı ok) olmak üzere birçok kez fiyatı reddetti. Bu ret, o yılın Kasım ayında en düşük 0,52 $ seviyesine yol açtı.

Ancak, fiyat o zamandan beri yükseldi ve büyük bir yükseliş mumuyla bu kümenin (0,11-0,12 dolar) üzerine çıktı. Bu hareket, fiyatın Nisan 2022'deki düşüşün 0,382 Fib direnç seviyesine yükselmesine yardımcı oldu.

The Graph (GRT), reddedilmesine rağmen, MA-EMA 20 haftalık kümesini desteklemek için başarıyla çevirdi ve 6-13 Mart haftasında daha yüksek bir dip oluşturdu. O zamandan beri bu kümenin üzerinde tutunmuştur.

Bu bir boğa gelişimi çünkü boğaların hala pozisyonlarını koruduğunu ve daha yüksek bir seviye beklediğini gösteriyor.

The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı

Bu nedenle, GRT fiyatı, yatay direnç ve Fib 0.5-0.618'den oluşan 0.29$-0.35$ direnç bölgesine kadar son yerel yüksek seviye olan 0.23$'a yükselmeye devam edebilir.

RSI göstergesi, tüm yükseliş trendinden önce önemli bir yükseliş sapması oluşturduğu ve 50'nin üzerinde kaldığı için bu olasılığı desteklemektedir.

0,23 doların üzerine çıkmak, trendin yükselişe geçtiğini onaylayacak.

The Graph (GRT) Fiyat Analizi: Kısa Vadeli Görünüm

4 saatlik grafik, boğaların yatay destek bölgesi ve son yükseliş trendinin 0,618 Fib geri çekilme seviyesi tarafından oluşturulan 0,13 dolarlık destek bölgesini koruduğunu gösteriyor.

The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı

Bu olumlu bir işaret çünkü 0,618 Fib seviyesi genellikle düzeltmenin bittiği yerdir.

The Graph (GRT) fiyatı, 0,13 dolarlık destek bölgesinden sıçradıktan sonra yükseliş eğilimi gösteren bir yapı oluşturdu. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde yerel yüksek seviye olan 0,175$'ı yeniden test etmesi muhtemel.

Sonuç

The Graph (GRT) için hem kısa vadeli hem de uzun vadeli görünümler daha fazla artışı destekliyor. En yakın hedef 0,175 dolarda ve daha yüksek olan 0,23 dolarda bulunuyor.

0,13 dolarlık destek seviyesinin kırılması yükseliş trendini erteleyecektir. Daha sonra, MA-EMA 20 haftalık kümeye 0,11-0,12 dolardan düşebilir.

Kaynak: AZCoin News

The Graph İçin Kritik Saatler: GRT Bu Seviyenin Üstünde Kalmalı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Boğa Piyasası (Bull Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan