Anasayfa Sektörel The Sandbox, Gözünü Bu Ülkeye Dikti! Kritik Ortaklıklar Kuruyor

The Sandbox, Gözünü Bu Ülkeye Dikti! Kritik Ortaklıklar Kuruyor

Sektörel

The Sandbox, stratejik ortaklıklarla Hindistan'ı en büyük pazarı yapmayı hedefliyor.

The Sandbox, Gözünü Bu Ülkeye Dikti! Kritik Ortaklıklar Kuruyor

Ekonomisini geliştirmek için dijital endüstriyi benimseyen ve hızla büyüyen bir ülke olan Hindistan, son birkaç yılda önemli küresel Web 3.0 şirketlerini kendine çekti.

Ülkenin düzenleyicilerinin dijital para birimleri kârlarına yüzde 30'luk cezai vergi oranları uygulamasına rağmen Web 3.0 endüstrisi, iflas etmekten kaçınmak için merakla beklenen boğa döngüsüne hazırlanıyor. Kripto ayı piyasası, kötü yönetilen ve düzenleyici baskıya hazır olmayan birkaç firmayı aşağı çekti.

The Sandbox'ın Radarında Hindistan Var

The Sandbox, Gözünü Bu Ülkeye Dikti! Kritik Ortaklıklar Kuruyor

Sürükleyici bir oyun deneyimi sunan blockchain tabanlı sanal bir dünya olan The Sandbox (SAND), küresel topluluğunu genişletmek için Hindistan'ın kripto pazarını hedef aldı. Bu yılın başlarında Hindistan'ın Unfold 2023 Web 3.0 etkinliği sırasında The Sandbox, kripto para borsası CoinDCX ve Web3 cüzdanı Okto ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget, "Sınırları olmayan, dünyanın farklı bölgelerini bir araya getiren, çeşitli ve kapsayıcı bir dünya inşa etmek istiyoruz ve bu vizyonla bir yıl önce Hindistan'da ortak bir girişim kurmak için yola çıktık." dedi.

The Sandbox, BharatBox olarak adlandırılan Hint Web 3.0 topluluğu için özel bir alan yarattı. BharatBox CEO'su Karan Keswani'ye göre; The Sandbox, önümüzdeki birkaç yıl içinde milyonlarca Hintli Web3 kullanıcısını bünyesine katmak üzere. The Sandbox, Animoca Brands tarafından desteklenen metaverse alanında lider olarak kendini kanıtlamıştır.

Keswani, "CoinDCX ve Okto ile stratejik ekosistem ortaklığımız, bize 16 milyon kullanıcıya ulaşma imkânı sağlıyor. Küresel olarak The Sandbox'ın 5 milyon cüzdanı var. CoinDCX ve Okto ile birlikte, Okto topluluğu aracılığıyla 3 ila 4 milyon oyuncu getireceğimizden eminiz. 24 ay içinde bu kullanıcıları bünyemize katma vizyonuna sahibiz. Hindistan, The Sandbox'ın en büyük pazarı olacak." ifadelerini kullandı. 

BharatBox'ın tüm Animoca Brands ekosistemini Hindistan metaverse topluluğuna getirmeye çalışmasıyla birlikte yöneticiler, önümüzdeki çeyreklerde benimsemenin artacağından emin. The Sandbox ekosistemi, NFT'leri için derin likiditeye ve yerel dijital varlık için yüksek işlem hacmine sahiptir. Şu anda The Sandbox'ın yaklaşık 5 milyon küresel kullanıcısı bulunuyor ve bu da Hindistan pazarına girişini, yaklaşan boğa piyasasında büyük ölçüde büyümek için stratejik bir fırsat haline getiriyor.

The Sandbox, Gözünü Bu Ülkeye Dikti! Kritik Ortaklıklar Kuruyor içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto ve Oyun Sektörünün Yeni Harikası Olan ''SIDUS'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Blockchain Destekli Oyun Olan Mines of Dalarnia (DAR) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Play-to-Earn vs Move-to-Earn: Kripto Sektörünün Dev Rekabeti!
Rehber Banu Fırıncılar