Coin Fiyatı

Theta Fuel (TFUEL) Fiyatı ve Grafiği – 1 Theta Fuel (TFUEL) Kaç TL Kaç Dolar?

Theta Fuel (TFUEL) Nedir?

Theta Fuel (TFUEL), Theta blok zincirinde yer alan iki yerel tokenden biri olarak biliniyor. Theta Fuel (TFUEL), binlerce koruyucu düğüm (Guardian node) ile Samsung, Gumi, Blok zinciri girişimleri, Binance ve Google gibi doğrulayıcılar tarafından desteklenen Theta blok zincirinin tokeni Theta Token (THETA) ile karıştırılmamalı. Theta Fuel (TFUEL), Theta blok zincirinde yer alan bir diğer tokendir. Söz konusu token, merkezi olmayan veri ve video dağıtımında “utility token” (belirli bir hizmet veya ürüne erişim sağlamak amacıyla kullanılan token) olarak hizmet verir. Theta Fuel (TFUEL), aynı zamanda “gas token” işlevi de görür.

Theta Fuel (TFUEL), Theta blok zincirindeki tüm işlemlere güç kazandırmak için kullanılır. Akıllı sözleşmeleri dağıtmak, söz konusu sözleşmelerle etkileşime girmek ve video akışını paylaşmak için aktarıcılara gerçekleştirilen ödemeler ile DeFi uygulamaları ve NFT’lere (değiştirilemez tokenler) ilişkin ücretler buna örnek olarak verilebilir. Aktarıcılar, ağda bulunan kullanıcılarla video akışını paylaşarak Theta Fuel (TFUEL) kazanır.

Video dağıtım ve paylaşım ağı olan Theta Fuel (THETA), merkeziyetsiz bir ağdır. Yani merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına imkân tanıyan açık kaynaklı bir protokol olduğunu söyleyebilir. Bu protokol, temelden dağıtılan akış ağını güçlendirir. Theta Fuel (TFUEL), Edge Compute düğümleri gibi ihtiyaç fazlası işlem gücünü paylaşan, aynı zamanda Edge Caching düğümleri gibi video akışları ve diğer veriler için bant genişliğini paylaşan kullanıcıları teşvik etmek amacıyla da kullanılır.

Theta Fuel (TFUEL) Hangi Borsalarda Bulunur?

Theta Fuel (TFUEL), Binance’de bulunuyor. Binance, kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen borsalardan biri. Binance tarafından kullanıcılara sağlanan güvenlik ve likidite söz konusu platformu ilgi çekici bir hale getiriyor. Theta Fuel (TFUEL); Binance’in yanı sıra Gate.io, Bithumb ve Upbit gibi borsalarda da bulunuyor.

Theta Fuel (TFUEL) Fiyatı ve Grafiği – 1 Theta Fuel (TFUEL) Kaç TL Kaç Dolar?

Son Dakika Theta Fuel (TFUEL) Fiyatı 2021

Theta Fuel (TFUEL) fiyatı şu anda dolar seviyesinde. Türk Lirası karşılığına baktığımızda, Theta Fuel (TFUEL) fiyatı şu anda TL seviyesinde. Theta Fuel (TFUEL), 13 Mart 2020 tarihinde 0,0008 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini gördü. Theta Fuel (TFUEL), 9 Haziran 2021 tarihinde ise 0,68 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Theta Fuel (TFUEL) Piyasa Değeri

Theta Fuel (TFUEL) piyasa değeri şu anda dolar seviyesinde. CoinMarketCap sıralaması 38 olan Theta Fuel (TFUEL), 2021 senesinin başında 166,212,564 dolarlık piyasa değerine sahipti. Theta Fuel (TFUEL) toplam arzı 5,301,214,400 TFUEL olarak ifade ediliyor. Şu anda dolaşımda 5,301,214,400 TFUEL bulunuyor.

Theta Fuel (TFUEL) Hacmi

24 saatlik Theta Fuel (TFUEL) işlem hacmi şu anda dolar seviyesinde. Theta Fuel (TFUEL) işlem hacmi, 2021 senesinin başında 30,497,640 dolar olarak gerçekleşmişti.

Theta Fuel (TFUEL) Grafiği

Theta Fuel (TFUEL), 1 Ocak 2020 tarihinde en düşük 0,0023 dolar seviyesinde ve en yüksek 0,0024 dolar seviyesinde işlem görürken, 9,256,842 dolarlık piyasa değerine ve 57,900 dolarlık işlem hacmine sahipti. Theta Fuel (TFUEL), 0,0008 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini gördüğü 13 Mart 2020 tarihinde 5,443,742 dolarlık piyasa değerine ve 600,032 dolarlık işlem hacmine sahip oldu.

1 Ocak 2021 tarihinde en düşük 0,03 dolar seviyesinde ve en yüksek 0,04 dolar seviyesinde işlem gören Theta Fuel (TFUEL), söz konusu tarihte 166,212,564 dolarlık piyasa değerine ve 30,497,640 dolarlık işlem hacmine ulaştı. Thete Fuel (TFUEL), 0,68 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğü 9 Haziran 2021 tarihinde ise 3,075,501,053 dolarlık piyasa değerine ve 438,060,983 dolarlık işlem hacmine sahip oldu. Şu anda dolar seviyesinde işlem gören Theta Fuel’in (TFUEL) piyasa değeri dolar olarak ifade edilirken, işlem hacmi ise dolar olarak belirtiliyor.

Theta Fuel (TFUEL) grafiği şu şekilde:

Theta Fuel (TFUEL) Alınır mı?

Wallet Investor’a göre, Theta Fuel (TFUEL), uzun vadeli yatırım bakımından doğru bir seçenek. Theta Fuel (TFUEL), iyi düzeyde kâr sağlamak için tercih edilebilir. TFUEL’in 0,468 dolara denk geldiği durumda 100 dolara TFUEL alırsanız 213,546 TFUEL sahibi olursunuz. Wallet Investor, TFUEL’de uzun vadeli bir artış öngörüyor. TFUEL’in 20 Haziran 2026 tarihinde 4,434 ABD doları seviyesinde işlem görmesi bekleniyor. 5 senelik bir yatırımla 847,44 dolar civarında kâr elde edilebileceği tahmin ediliyor. Yani mevcut 100 dolarlık yatırımınız, 2026 senesinde 947,44 dolara kadar yükselebilir.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Theta Fuel (TFUEL) Madenciliği

Theta Fuel (TFUEL) madenciliği şöyle yapılıyor:

  1. İlk olarak “thetatoken.org” internet sitesine giriş yapın. Üst tarafta bulunan “Wallet” seçeneğine tıklayın ve cüzdan oluşturun. “Create Wallet” seçeneğine tıkladıktan sonra şifre belirleyip “Download Keystore” butonuna tıklayın. Böylece bilgisayarınıza bir dosya inmiş olacak. Söz konusu dosya sizin cüzdan adresinizin girişi için kullanacağınız dosya olacak.
  2. “Continue” butonuna tıklayın. Cüzdanı kurtarmak için karşınıza 12 kelime gelecek. Bu kelimeleri de hesabınızı kurtarmak istediğiniz zamanlarda kullanabileceksiniz. Cüzdanınız oluştuktan sonra “Choose Keystore File” bölümüne tıklayıp bilgisayarınıza az önce indirdiğiniz dosyayı seçin ve alt kısımdaki kutucuğa da cüzdan şifrenizi girin. “Unlock Wallet” seçeneğine tıklayın.
  3. Yeniden “thetatoken.org”a gidin ve “Theta Edge Node” ifadesinin altında iki farklı buton göreceksiniz. Bunlardan biri “Download by Windows”, diğeri ise “Download by macOS” olacak. Seçiminizi yaptıktan sonra madencilik yapacağınız program bilgisayarınıza indirilecek.
  4. Programda karşınıza “Start Earning TFUEL” ifadesi çıkacak. Burada yer alan kutucuğa cüzdan adresinizi girin. “Save” kısmına tıklayın.
  5. “Edge Cache” ve “Edge Compute” seçeneklerini aktif hale getirdiğiniz zaman madenciliğe başlamış oluyorsunuz. “Earnings” bölümünde yer alan tutar, madencilik yaptıkça sürekli artacak. Kazandığınız kripto paralar da cüzdanınıza aktarılacak.

Theta Fuel (TFUEL) Yorumları

Theta Fuel (TFUEL) hakkında yapılan yorumlar şu şekilde:

THETA.tv, Samsung ile anlaştığı gün inanılmaz artmıştı. Borsaları öğrenebilmek için o anda hesabımda kalmış olan 23 TL ile aldım ki takip edeyim, öğreneyim, ilerde büyük yatırımlar yaparım vb. Şu anda 23 TL’ye aldığım miktarın değeri 17 dolar olmuş. Keşke ilk başta yatırımı yapsaydım.

Harika bir coinmiş. 1 sene tutalım bakalım nerelere gelecek.

Şu an çok iyi gidiyor. 30 Haziran’dan sonra 1-1.50 dolar arası tahmin ediyorum.

Bence 1 dolar çok rahat geçilecek. Geleceği çok parlak görünüyor. Theta ve Theta Fuel bu sene uçacak.

Theta ve Theta Fuel aldım dün akşam. Çok şükür kaç haftadır ilk defa kâr ettim. Artık satmam. Bunları araştırdım, önü çok açık diyorlar.

Theta Fuel (TFUEL) Geleceği 2021

Digital Coin Price’a göre, Theta Fuel (TFUEL), Temmuz ayında ortalama 0,7137 dolar seviyesinde işlem görebilir. Ağustos ayında ortalama 0,7487 dolar seviyesinde işlem görmesi beklenen Theta Fuel (TFUEL), Eylül ayında ortalama 0,7483 dolara denk gelebilir. Theta Fuel’in (TFUEL) Ekim ayında ortalama 0,6319 dolar seviyesinde işlem göreceği tahmin edilirken, Kasım ayında ise 0,7432 dolar seviyesine yükseleceği öngörülüyor. Theta Fuel (THETA) için Aralık ayına yönelik yapılan fiyat tahmini ise ortalama 0,7103 dolar.

Gov Capital’e göre, Theta Fuel (TFUEL), Temmuz ayının başında 0,434 dolar seviyesinde işlem görebilir. Ağustos ayının başında 0,455 dolar seviyesinde işlem göreceği tahmin edilen Theta Fuel (TFUEL), Eylül ayının başında 0,482 dolar, Ekim ayının başında 0,497 dolar, Kasım ayının başında 0,518 dolar ve Aralık ayının başında 0,542 dolar seviyesinde olabilir. Gov Capital, Theta Fuel’in (TFUEL) 2021 senesinin son günü ise 0,567 dolar seviyesinde işlem görebileceğini ifade ediyor.

Theta Fuel (TFUEL) Güvenilir midir?

Theta Fuel (TFUEL), hem yatırımlarını hem de ortaklıklarını genişlettiği için analistler söz konusu kripto para biriminin güvenilir olduğuna dair yorumlarda bulunuyor. Analistler, kısa ve uzun vadede Theta Fuel (TFUEL) fiyatlarında artış bekliyor.

Kısa vadeli tahminlere göre, Theta Fuel (TFUEL), 2021 senesinin sonlarında ortalama 0,71 dolar seviyesinde ve 2022 senesinin sonunda ise ortalama 0,76 dolar seviyesinde işlem görebilir. Uzun vadeli tahminlere göre ise Theta Fuel (TFUEL), 2025 senesinin sonunda ortalama 1,22 dolara ve 2026 senesinin sonunda ise ortalama 1,6 dolar seviyesine ulaşabilir. Haliyle Theta Fuel (TFUEL) için “güvenilir bir yatırım seçeneği” denilebilir.

Theta Fuel (TFUEL) Nereden Satın Alabiliriz?

Theta Fuel (TFUEL); Upbit, Bithumb, Gate.io ve Binance gibi borsalardan satın alınabilir. Theta Fuel (TFUEL) satın almak için şunları yapmalısınız:

  1. Borsaya Türk Lirası bakiyesi ekleyin. Takas edilecek farklı bir kripto para da alabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak Binance’e girip sol üst tarafta bulunan “Kripto Al” kısmına tıklayın. Daha sonra “Kredi/Banka Kartı” bölümünü seçin.
  2. Karşınıza çıkan ekranda TL ile işlem gerçekleştirmek için TRY/USDT seçimini yapın. Bunun üzerine sol üst tarafta bulunan kutucuğa “TFUEL” yazın. Burada da TFUEL/USDT çiftini seçin.
  3. Orta bölümde bulunan “TFUEL Al” kısmına dilediğiniz TFUEL tutarını girin. Böylece TFUEL satın almış ve işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

Theta Fuel (TFUEL) Fiyatı ve Grafiği – 1 Theta Fuel (TFUEL) Kaç TL Kaç Dolar?

1 Theta Fuel (TFUEL) Kaç TL?

1 Theta Fuel (TFUEL), şu anda TL seviyesinde. Theta Fuel (TFUEL), şu ana kadar en yüksek 5,97 TL seviyesini gördü.

1 Theta Fuel (TFUEL) Kaç Dolar?

1 Theta Fuel (TFUEL), şu anda dolar seviyesinde. Theta Fuel (TFUEL), şu ana kadar en yüksek 0,68 dolar seviyesine ulaştı.

Theta Fuel (TFUEL) Yükselir mi?

Digital Coin Price tarafından yapılan kısa ve uzun vadeli tahminlere göre, Theta Fuel (TFUEL), 2022 senesinde ortalama 0,79 dolar seviyesinde işlem görebilir. 2023 senesinde ortalama 0,97 dolar seviyesinde işlem göreceği tahmin edilen Theta (TFUEL), 2024 senesinde ortalama 1,13 dolara ve 2025 senesinde ortalama 1,4 dolara kadar yükselebilir. Theta Fuel (TFUEL), 2026 senesinde ortalama 1,61 dolar, 2027 senesinde ortalama 1,6 dolar ve 2028 senesinde ortalama 2,08 dolar seviyesinde işlem görebilir.

Gov Capital’e göre tarafından yapılan kısa ve uzun vadeli tahminlere göre, Theta Fuel (TFUEL), 2021 yılı sonunda 0,58 dolar, 2022 yılı sonunda 0,98 dolar, 2023 yılı sonunda 1,58 dolar, 2024 yılı sonunda 2,34 dolar ve 2025 yılı sonunda 3,27 dolar seviyesinde işlem görebilir.

Theta Fuel (TFUEL) Ne Zaman Çıktı?

Theta Fuel (TFUEL), 2017 senesinde ortaya çıktı. Theta’nın 3 farklı nedenle dikkat çekici olduğu söylenebilir. Bunlardan birincisi izleyicilerin daha nitelikli yayın hizmetleriyle ödüllendirilmesidir. İkincisi, içeril üreticilerinin gelirlerinin artmasıdır. Üçüncüsü ise video platformlarının altyapı inşa ederken tasarruf sağlaması, aynı zamanda abonelik ve reklam gelirlerini artırmasıdır. Ödüller, TFUEL tokeni olarak verilir. Böylece kullanıcıların ağ kaynaklarını paylaşmaları ve ağ içeriklerini izlemeleri sağlanır.

Theta Fuel (TFUEL) Kurucusu Kim?

Theta Fuel (TFUEL), Jieyi Long ve Mitch Liu tarafından kuruldu. Mitch Liu, sanal gerçeklik, video ve oyun endüstrilerinde iyi bir deneyime sahip. Söz konusu isim, aynı zamanda Tapjoy, Gameview Studios ve THETA.tv’nin kurucu ortağı olarak biliniyor. THETA’nın ikinci kurucu ortağı ve teknolojiden sorumlu başkanı olan Jieyi Long ise büyük ölçekli dağılmış işletim sistemleri, VR, oyun ve tasarım otomasyonunda önemli bir tecrübeye sahip oldu.

Çok sayıda makale yazan Jieyi Long, sanal gerçeklik, blok zinciri ve video akışı gibi alanlarda birçok patent aldı. THETA’nın internet sitesinde Sony Innovation Fund ve Samsung NEXT gibi kurumsal yatırımcılar listeleniyor. Aynı zamanda CAA Creative Artists Agency ve Bertelsmann Digital Media Investments gibi medya yatırımcılarının da yer aldığı görülüyor. Öte yandan, Sierra Ventures gibi Silikon Vadisi şirketleri de proje de yer alıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 6 Puan: 4.8]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu