Kripto Para Haberleri

Thodex Mağdurunun davası Kabul Edildi ve Bir İlk’e İmza Atıldı!

Yasal zemin henüz uygun değil, insanlar nasıl ya da ne şekilde seslerini duyuracak ve dava açacaklar diye düşünürken ilk davanın kabul edilmesi mağdurları da harekete geçirdi. Bu davayı kabul eden mahkeme ise Anadolu Asliye Hukuk Mahkemesi oldu ve tarihe geçti diyebiliriz.

Bu yönde ve bu konuda yapılan ilk kabul edilen başvuru olması dünya gündemine de oturmayı başardı. Hal böyle olunca birçok mağdur için umut ışığı bir kez daha yakıldı. 391.000’den fazla insanı mağdur eden ve yüksek rakamlar ile birlikte Arnavutluk’a kaçan Thodex Ceo’su Fatih Özer, arkasında koca bir mağdur ordusu bıraktı.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi davanın kabul edilmesi insanları sevindirdi. En azından hak talep edebilecek ve Özer’in yakalanmasını da daha hızlı hale getirebilecekler. Mağdur İ.Ö’nün başvurusu incelendikten sonra kısa süre içerisinde kabul edildi.

Kasım Ayı’nda İlk Duruşma Yapılacak

Thodex

Tarihe geçecek olan duruşma Kasım Ayı’da yapılacak ve yine duruşmaya dair detayları da bize aktarıldığı takdirde bu sayfada paylaşıyor olacağız. Yasal zemin ile ilgili sıkıntılar olduğunu düşünen ya da bireysel olarak sorun yaşayacağını düşünen mağdurlar, dava açmaktan çekiniyorlardı. Emsal niteliğinde bir dava karşılarına çıkıyor ve bu davanın kabul edilmesi, binlerce mağduru da harekete geçirmeyi başardı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para birimleri tekrar yükselişe doğru

Eminiz ki yakın gelecekte daha fazla insan dava açacak ve hak talep edecektir. Thodex vurgunu, hali hazırda Türkiye kripto para gündeminin en önemli konularından biri olmaya devam ediyor. Kaçırılan paranın miktarı çok yüksek ve bunun yanı sıra 391.000’den fazla mağdurdan söz ediliyor. Ayrıca bu sayı da aktif üyelerin sayısı olarak karşımıza çıkıyor.

Kurucu ve Ceo Özer, kısa bir süre önce Tiran’da görüntülendi ve kameralara yansıyan görüntülerinde ne kadar rahat ve sakin olduğu gözlemlendi. Aldığımız haberler doğrultusunda para karşılığında mafyanın elinde koruma altında tutulduğu ifade ediliyor. Gelişmeler var olduğu sürece yine bu adres üzerinden siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu