Kripto Para Haberleri

Thodex Vurgununda Yeni Gelişme! Faruk Fatih Özer’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kırmızı bültenle aranan kripto para borsası Thodex’in kurucusu ve yöneticisi Faruk Fatih Özer, Arnavutluk’ta bir otele giriş yaptığı sırada görüntülendi.

Thodex şirketinin internet sitesine erişim sağlanamaması nedeniyle çok sayıda kişinin mağdur edildiği iddiası üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca 22 Nisan’da başlatılan soruşturma sürüyor.

Faruk Fatih Özer’in yakalanmasına yönelik çalışmalar, Arnavutluk’a kaçtığının belirlenmesi üzerine ağırlıklı olarak Arnavutluk’ta yürütülüyor.

Faruk Fatih Özer, Arnavutluk’un başkenti Tiran’da bir otele giriş yaparken güvenlik kamerasınca görüntülendi. Aşağıda Faruk Fatih Özer, resepsiyondaki görevliye pasaportunu uzatırken görülüyor.

Thodex Vurgununda Yeni Gelişme! Faruk Fatih Özer'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı –

Thodex’in Sahibi Rehin mi Alındı?

108 milyon dolarlık para ile Arnavutluk’a kaçan ve o zamandan beri aranan Faruk Fatih Özer ile ilgili çarpıcı bir gelişme oldu. Faruk Fatih Özer’in mafya ile bir iş birliği yaptığı ya da mafya tarafından rehin alındığı düşünülüyor. Faruk Fatih Özer’in gerçekten kendine ait bir planı mı var yoksa zor durumda mı?

Sorulara yanıt vermek her geçen gün biraz daha zorlaşıyor, her gün yeni bir bilgi çıkıyor. Arnavutluk’ta olduğu kesinleşen ve rehin alındığı söylenen Faruk Fatih Özer, bunu kendisi de planlamış olabilir. Hatta Faruk Fatih Özer’in yakalanmak istediğini söyleyenler bile var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Borsa Derecelendirmeleri Yayınlandı

Yetkililer Faruk Fatih Özer’in çaldığı kripto para birimlerini nakit paraya dönüştürmek için mafya ile iş birliği yapma olasılığını değerlendiriyor. Arnavutluk’ta kara parayı nakde çevirmenin diğer ülkelere göre daha kolay olduğunu düşünülüyor.

Sivil kaynaklara göre; büyük miktar bir parayla Arnavutluk’a giden Faruk Fatih Özer’in elindeki parayı öğrenen bazı kişiler peşinde olabilir. Faruk Fatih Özer’in birileriyle anlaşarak Arnavutluk’a gitmiş olabileceği ya da mafyanın eline düşmüş olabileceği de değerlendiriliyor. Bu durumda Faruk Fatih Özer’in istese de kurtuluşa ulaşamayabilir.

Böyle bir iddianın gerçek olma ihtimaliyle Türkiye’de Faruk Fatih Özer’i arama çalışmaları, kurtarma çalışmalarına dönüşebilir.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu