Coin Rehberi

Thorchain (RUNE) Nedir, Nasıl Alınır?

Eşik imza planlarını kullanmayı tercih eden ve üçüncü kişilere ihtiyaç duymadan ya da özel bir yetkilendirme gerektirmeden dijital varlıklar için likidite pazarı oluşturmayı hedefleyen bir yapıdan söz edeceğiz.

Thor chain ile birlikte emir defteri değişim ihtiyacı da ortadan kalkıyor ve aslında kullanıcılar için harika bir ağ oluşturuyor.

Zincirden bağımsız kalması ve bunun yanı sıra güvenlikten ödün vermeden ölçeklenebiliyor olması da aslında neden bu piyasada yer aldığını ve bu denli fazla tercih edildiğini net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Sistemi 4 temel başlıkta ele almak mümkün ve dilerseniz bu başlıklara da göz atalım.

  • Likidite sağlamak adına ödeme yapılan stake’ler.
  • Likiditeyi tercih eden ve ücret ödemesi yapan swapper’lar.
  • Havuzları izleyen ve ücret ödeyerek kar elde etmeyi hedefleyen yatırımcılar.
  • Teminat ile birlikte sistemi güvence altına alan node operatörleri

Thorchain (RUNE) Ne İşe Yarar?

Dijital varlıklar için likidite oluşturmak asıl hedeftir ve tabii bunu yerine getirirken tüm güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak ve güvenliği üst düzey seviyeye taşımak gibi bir hedefe sahipler. Üçüncü kişilere ihtiyaç duymadan ve yetkilendirme ihtiyacı olmadan işlem yapabilmek mümkün.

Thorchain (RUNE)
Thorchain (RUNE) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Thorchain (RUNE) Nereden Alınır?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan ve yerli yatırımcıların da sık sık tercih ettiği Binance, an itibarıyla Rune satın almanız için en doğru isimlerden biri olacaktır. Kimlik onaysız işlem yapabileceğiniz mecralardan biri ve zaman kazanmak isterseniz eğer sizler de Binance’ı tercih edebilirsiniz.

Thorchain (RUNE) Nasıl Alınır?

Türk Lirası varlığı karşılığında direkt olarak rune satın alma işlemi yapamıyorsunuz. Elinizde btc ya da eth varlıklarından biri olmak durumunda. Türk Lirası karşılığı olarak önce btc alabilir ve sonrasında btc rune işlem çifti ile birlikte sizler de alım sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Binance, bu bağlamda tercih edebileceğiniz borsalardan biri ve güvenlik sorunu yaşamadan işlem yapabilirsiniz.

Binance ile birlikte yine dünyaca ünlü birçok krito para borsası da bu tokeni listelemiş durumda. Binance’ı tavsye etmemizin en önemli nedenlerinden biri işlem sürelerinin daha hızlı olması ve formaliteleri de ortadan kaldırıyor oluşudur. Az önce de ifade ettiğimiz gibi kimlik onayı ya da benzer bir konu ile uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz ve yine hesap açmak da diğer borsalara kıyasla daha kolay olacaktır.

Thorchain (RUNE) Kurucusu Kim?

Kurucu isim hakkında ne yazık ki net bir bilgi mevcut değil.

Thorchain (RUNE) Neden Artıyor?

Bitcoin’i kilitleyerek yield elde edilmesini mümkün hale getiren ve btc’nin artması ile birlikte yükselişe geçen alt coin, 2021 yılında da büyük bir sürprize imza atacak. Hatta birçok farklı kaynağı incelerseniz eğer yükselişe geçecek ve parlayacak alt coinler arasında bu ismi de net bir şekilde göreceksiniz.

Analistler, şu an için en çok güven veren dijital varlıklardan biri olduğunu ifade ediyor. Elbette her alt coin gibi sürprize açık ancak ön görüler olumlu yönde ve artışın devam edeceği ifade ediliyor.

Bitcoin Düşüşü Thorchain’i Durduramadı!

Yatırımcılar, güvenilir bir liman aradıkları anda alt coinlere sığınıyorlar. Ne kadar haklı olduklarını az sonra sizler de daha iyi anlayacaksınız. Bitcoin’de yaşanan beklenen düşüş, Thorchain yatırımcılarına kazandırdı ve son 24 saatlik süre içerisinde %10 gibi bir artış gerçekleşti. Aslında bu süre zarfında tüm analistler yanıldı ve ön görüleri de haksız çıktı diyebiliriz.

Alt coinlerde de büyük bir düşüş bekleniyordu fakat rune bizleri şaşırtmayı bir kez daha başardı. Bu yükseliş, yeni yatırımcılar kazanmasına ve henüz kendinden haberdar olmayan yatırımcılara da sesini duyurmasını sağladı diyebiliriz.

Thorchain (RUNE) Fiyatı

Dolar.

Thorchain (RUNE) Piyasa Değeri

Türk Lirası gibi bir piyasa değerine sahip.

1 Thorchain (RUNE) Kaç TL?

Lira.

1 Thorchain (RUNE) Kaç Dolar?

Dolar.

Thorchain (RUNE)
Thorchain (RUNE) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Thorchain (RUNE) Yükselir mi?

Yükselişin devam edeceğini söyleyen analistlerin sayısı bir hayli az. Btc düşüş yaşarken grafikte meydana gelen yükseliş, öyle zannediyoruz ki düşüşün de habercisiydi. Şu an için alım yapmak isteyen yatırımcılar amiyane tabirle pusudalar. Düşüş başladığı anda dipte yakalayıp uygun fiyattan satın almak tabii ki daha doğru bir hamle olacaktır.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi Rune şaşırtmaya devam ediyor. Analistlerin büyük bir kısmını yarı yolda bıraktı ve bu yüzden bir ön görüde bulunmak da pek mümkün olmayacaktır.

Thorchain (RUNE) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik için uygun bir dijital varlık değil ve bu konuda da taleplerinize yanıt vermiyor.

Thorchain (RUNE) Geleceği

Blockhain dünyasındaki eksikleri gidermek ve daha da önemlisi güvenlik açığını doğru hamleler ile birlikte kapatmak adına oluşturulan protokol, an itibarıyla kusursuz bir işleyişe sahip. Analistlerin büyük bir kısmı bu dijital varlığa ve projeye sonsuz güveniyor. Twitter dünyasını takip ederseniz eğer ne demek istediğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

Thorchain, hedeflerine bakıldığında aslında birçok dijital varlık ile benzerlik gösteriyor ancak yapılan çalışmaların geçerliliği bakımından kesinlikle bir adım daha önde yer alıyor. İşte bu durum onu daha güvenilir bir liman haline getiriyor. Geleceği hakkında olumlu konuşabildiğimiz ve hatta takip etmenizi tavsiye ettiğimiz alt coinlerden biri olacaktır.

2021 yılında bu ismi daha sık duyacaksınız ve hatta ilk sürprizini de yaptı. Btc düşüş yaşarken elde ettiği kayda değer yükseliş ile birlikte yine birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı diye düşünüyoruz.

Thorchain (RUNE) Twitter Adresi

Rune hakkında tüm gelişmeleri anlık takip etmek ve haber kaynağı bakımından resmi bir adrese başvurmak adına sizler de Twitter hesaplarına göz atabilirsiniz. https://twitter.com/thorchain_org bağlantısını kullanarak resmi adrese erişim sağlamak mümkün. 

Thorchain (RUNE)
Thorchain (RUNE) Nedir, Nasıl Alınır? - Koinbox.net

Thorchain (RUNE) Analist Yorumları

İşlem ücretlerini düşürmek, güvenlik sorunlarını çözmek ve üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan daha özgür bir şekilde işlem yapabilmek adına oluşturulan protokol, kısa süre içerisinde çok sayıda yatırımcıya ulaşmayı başardı. Son 24 saatlik sürede yaşadığı yükseliş ise kayda değer ancak bu yükselişin devam etmeyeceğini ön görüyoruz. Alım yapmak isteyenler için bekleyiş devam ediyor ve düşüş tamamlandığında uygun seviyede Rune alımı yapılabilir.

Thorchain (RUNE) Ne Zaman Çıktı?

Piyasaya çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi ne yazık ki mevcut değil.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu