Coin Rehberi

Thorchain (RUNE) Yorum ve Tahminleri 2021

Dolar seviyesinde karşımıza çıkan Rune, 2021 için iyi bir başlangıç yaptı ve son 1 haftalık değerlendirmede %34’e varan bir yükseliş sergilediğini de yine net bir şekilde görebiliyoruz. Rune için 2021 sonu ön görüleri 6.5 Dolar seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu seviyeyi aşabilecek güce sahip ve ön görüleri doğrulayacağını düşünüyoruz.

Thorchain (RUNE) Nedir?

Merkezi olmayan bir likidite ağından söz ediyor olacağız. Manipülasyona dirençli piyasa fiyatları ile karşı karşıya gelen yatırımcılar, bu ekosistem sayesinde takas işlemini hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde yerine getirebilecek. Bunu mükemmel bir şekilde başarıyor ve bu da RUNE’yı daha tercih edilir bir alana dönüştürüyor.

Thorchain (RUNE) Güvenilir mi?

Bulunduğu ekosistem baz alınarak bir değerlendirme yapacak olursak eğer güvenilir olduğunu söylemek hiç de zor değil. Aynı zamanda geleceği olan bir varlık ve piyasa değeri de her geçen gün biraz daha artıyor. Bu artış ile birlikte yatırımcıların dikkatini elbette çekiyor. Henüz inceleme fırsatınız olmadıysa sizler de gözlemleyebilir ve en azından fikir edinebilirsiniz.

Thorchain (RUNE)
Thorchain (RUNE) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Thorchain (RUNE) Yorum

Rune, güven veren dijital varlıklardan biri. 2021 yılı sonu tahminlerine bakıldığında uzun vadede yatırım yapmayı tercih edenler için olumlu bir değer gibi görünüyor. Az önce de söylediğimiz gibi bu yükselişi gerçekleştirecek güce sahip durumda. Şu an alım yapmak ne derece doğru olur bilinmez ve bizim yorumumuz, düşüşü beklemeniz yönünde olacaktır.

Thorchain (RUNE) Fiyat Grafiği

Dolarlık bir fiyat karşımıza çıkıyor. 1 hafta gibi bir süre zarfında %34’lik yükselişe imza attı ve bu da onu daha dikkat çekici bir varlık haline getirdi. Şu an grafiğe bakıldığı takdirde yükseliş eğiliminin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini de yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Analistlerden 2021 Thorchain (RUNE) Yorumları

Yükselişine devam eden ve yine uzun vadede kazandıracak olan tokenlerden bir tanesidir. Ön görülen fiyat tahmini bize soracak olursanız düşük. Rune, bu fiyatı kolay bir şekilde ve hatta yıl sonuna ulaşmadan da aşacaktır. Uzun vadede yatırım yapmak isteyenler için değerlendirilebilecek varlıkların başında geliyor.

Thorchane (RUNE) Fiyatı 2021

Devam eden yükseliş umut verici. Fakat ne kadar süre daha devam edecek bunu ön görmek mümkün değil. 2020 yılını çok da iyi geçirmemişti ancak 2021 ile birlikte büyük bir yükselişe imza attı ve bu da onu daha tercih edilir bir varlığa dönüştürdü diyebiliriz. Sizler de bu tokeni mercek altına alabilir ve değerlendirmelerinizi hemen şimdi yapabilirsiniz.

Thorchain (RUNE)
Thorchain (RUNE) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Thorchain (RUNE) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Beklediğim yükseliş gerçekleşti. Bana soracak olursanız bir süre daha devam edecek ve elimizdekileri tutmak gerekli diye düşünüyorum.
  • Rune ile yeni tanıştım ve bundan çok mutluyum. Daha fazla kazanmak için sabırsızlanıyorum ve bunun mümkün olduğunu da gayet iyi biliyorum.

Thorchain (RUNE) İnceleme

Rune, güvenilir ve geleceği olan tokenlerden biri. Dijital varlık piyasasında belki çok fazla dikkat çekmiyor ancak 1 haftada %34’lük yükseliş onun daha iyi tanınmasına ve ön plana çıkmasına yardımcı oldu. Uzun vadede yatırımı tercih edenler için doğru bir seçenek olabileceğini düşünüyoruz.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 3 Puan: 4.7]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün