Kripto Para Haberleri

Trading Technologies Kripto Para Borsası Deribit’e Destek Ekledi

ABONE OL:

Yüksek performanslı profesyonel ticaret yazılımı, altyapı ve veri çözümleri sağlayıcısı Trading Technologies (TT) kripto para türev borsası Deribit’e destek bağlantısı eklediğini açıkladı.

TT platformu aracılığıyla Deribit üzerinden işlem yapmaya uygun olan kullanıcılar listelenen tüm ürünlere (BTC ve ETH vadeli işlemleri, kalıcı ve opsiyon sözleşmeleri) erişebilecek.

Deribit kurucusu ve CEO’su John Jansen:

“Türev uzmanı Trading Technologies ile ortak olmaktan ve TT’nin profesyonel yatırımcılarını borsamıza davet etmekten heyecan duyuyoruz. Normal vadeli işlemler ve Deribit’in hacmine en önemli katkıyı sağlayan BTC sürekli vadeli işlem sözleşmesi ile TT yatırımcılarına yeni ticaret fırsatları sunmayı umuyoruz.”

TT Deribit’in eklenmesiyle desteğini 5 kripto para borsasına çıkardı. TT, daha önce BitMEX, CoinFLEX, Coinbase ve Bakkt için destek sunarak son iki yılda bir kripto para platformu olarak geleneksel türevler tabanından genişledi.

Trading Technologies Kripto Para Başkan Yardımcısı Michael Unetich:

“Deribit, kripto opsiyonları ile pazar lideridir ve kullanıcılarımızdan Deribit vadeli işlemleri, sürekli ve opsiyon ticareti için güçlü talep gördük. Deribit güçlü bir hacme, sağlam teknolojiye ve Avrupa ve Asya’daki kullanıcılara sahip. Deribit lider takımını daha yakında tanıyarak, daha kaliteli kripto para borsaları ekleyerek ürün hattımızı geliştirmeye devam ettiğimizden Deribit’in TT için ideal bir seçim olacağını anladık.”

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Bitcoin dolandırıcısı Alexander Vinnik’in duruşması bugün görülecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu