Bitcoin Haberleri

TradingView’de Bitcoin mi Yoksa Tesla mı En Çok Görüntülendi?

ABONE OL:

TradingView kısa süre önce platformunda en çok görüntülenen varlığı açıkladı. Bitcoin, Temmuz ayında Tesla hissesinden sonra TradingView’de en çok görüntülenen ikinci varlık oldu.

TradingView’de Bitcoin mi Tesla mı?

TradingView kısa süre önce platformunda en çok görüntülenen varlıkların verilerini açıkladı ve Tesla’nın en çok görüntülenen hisse senedi olduğunu ve BTC’nin ise ikinci sırada geldiğini belirtti. Hem BTC’nin hem de Tesla hisselerinin 2020’de fiyattı önemli derecede yükseldi. Tesla, ocak ayında yaklaşık 430 dolardan şu anda yaklaşık 1.650 dolara neredeyse üç katına çıktı. Bu arada, BTC yılbaşından bugüne %60 arttı.

TradingView BTC fiyat: http://tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Boeing hisseleri Tesla ve Bitcoin’i takip ederek TradingView’de en çok görüntülenen üçüncü varlık oldu. American Airlines en çok görüntülenen varlık onuncu oldu.

TradingView, küresel salgının hava yolları sektöründe oynaklığı artırdığını ve bununla birlikte tüccarlardan ve yatırımcılardan ek ilgi çektiğini belirtti. Apple, TradingView’de herhangi bir yerde en çok görüntülenen hisse senedi statüsüne ulaşamadı, bu da tüccarların ve yatırımcıların hisse senedinin bugüne kadar %53 artmasına rağmen Apple’a dikkat etmediği anlamına geliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin 11.400 dolara yükseldi

“Ethereum Ağı İçin Fiyatın Yükselmesi Sorun Çıkartabilir” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ethereum-agi-fiyat-yukselmesi-sorun/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu