Analizler

Tron (TRX) Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Edecek mi?

4.748 milyon dolarlık piyasa değeri ile Tron (TRX), kripto ekosistemindeki 23. en büyük kripto para birimidir. Yazma sırasında 0.067 dolardan alım satım yapıyor ve son 24 saat içinde %14’lük bir başarı elde ediyor.

Tron, onu çeşitli tokenlerin ve çeşitli merkezi olmayan işlevlerin evi yapan makul sözleşmelere uygun bir blok zinciridir.

Bu özelliğinden dolayı, düşük çalışma fiyatlarının bir sonucu olarak, muhtemelen en çok kullanılan zincirlerdir.

Son zamanlarda bu blok zinciri, benimsemenin güçlü bir şekilde arttığını ortaya koyan inanılmaz bir dönüm noktasına ulaştı. Bahsettiğim dönüm noktası, Ethereum topluluğundaki aynı stabilcoin miktarını aşarak buraya gelen Tron topluluğundaki günlük USDT miktarıdır.

Evlat edinmenin bir başka güzel göstergesi de adreslerin çeşitliliğidir. Dün Twitter hesabı TRONSCAN, 40 milyon Tron hesabı engelinin aşıldığını duyurdu.

Artan egzersiz, şüphesiz, öncelikle bahsedilen topluluk içinde işlev gören düşük ücretlerin ve hemen moda olabilecek merkezi olmayan protokollerle birlikte çalışma potansiyelinin ürünüdür.

Şu anda Tron hakkında her zamankinden daha fazla konuşuyoruz ve bunu öncelikle Twitter hesabı Lunar Crush tarafından ortaya konan göstergeye dayanarak söylüyorum, yepyeni bir tarihi sosyal egzersizin fark edildiği yer, değerin tamamen daha iyi olamayacağını varsaysak bile .

Temel analizin bir sonucu olarak, Tron’un bugünkü değerine yardımcı olmak ve hatta daha fazla kazanç sağlamak için iyi durumda olduğunu söyleyeceğiz. Kripto para birimlerinde iyi olmanın birincil göstergesi benimsemedir ve bu forex durumunda oldukça düzgün çalıştığını görüyoruz.

Tron

Tron Teknik Analizi (TRX)

Günlük değer tablosunda, Mayıs ortasındaki piyasa çöküşünden sonra kalan 0,05 $ ‘da önemli bir asistana ulaştıktan sonra, son 2 gün içinde TRX değerinde inanılmaz bir restorasyon görüyoruz.

Baskın bir kısa vadeli düşüş rotası yine de tamamen belirgin. Bununla birlikte, adı geçen yardımda çift arka taraf potansiyeli, yakın gelecekte daha geniş bir restorasyon için umut verebilir.

Şu anda Tron’un değeri 0,68 dolara yakın bir direnci ziyaret ediyor, bu noktadan itibaren hem yepyeni bir düşüş momentumunun başlangıcı (muhtemel değil) hem de faydalı özellikleri genişletmeye devam etmek için hafif bir geri çekilme anlamına gelebilir.

Haftalık grafikte göreceğimiz daha yüksek yukarı yönlü baskının bir sonucu olarak ek bir düşüşün gerçekleşmesinin mümkün olmadığını söylüyorum.

Tron (TRX) günlük fiyat grafiğinin teknik analizi. Kaynak: TradingView.Tron (TRX) günlük fiyat grafiğinin teknik analizi. Kaynak: TradingView.Tron (TRX) günlük fiyat grafiğinin teknik analizi. Kaynak: TradingView.Tron (TRX) günlük

Haftalık grafik

Orta ve uzun vadeli formasyon yukarı yönlü baskı oluşturmaya devam ediyor ve çok yıkıcı bir işaretten kaçınarak hızla emilmek için en son düşüş eğilimlerine neden oluyor.

Haftalık grafikte yepyeni bir düşüşe işaret edecek değerin olmaması, bize ayıların zaten oldukça bitkin olduğunu ve daha büyük formasyona devam etmeden önce alt tarafı işaretlemiş olabileceğini söylüyor.

Durumun böyle olmasını sağlamak için 0.077 dolar seviyesindeki direncin zarar görmesi gerekiyor.

Yakın gelecekte düşük bir minimum işaretlenirse, teşvik edici gerginliğin vurgulanması konusunda da ciddi olabiliriz. Aradan geçen zamanda, bu hiç şüphesiz görünmüyor.

İlgili İçerik: TRON (TRX) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu