Analizler

Tron (TRX) Fiyat Tahmini: Geri Çekilme Bekleniyor mu?

Tron şirketi, DAO Maker ile ortaklık kurmasının ardından TRX fiyatı yükselmeye başladı. TRX fiyatı son 24 saatte %18 yükseldi ve şu anda günlük açılış fiyatının %15 üzerinde işlem görüyor. Justin Sun liderliğinde Tron (TRX) 10 milyar doları geçen toplam piyasa değeri ile şu anda en büyük 20. kripto para birimidir.

TRON ve DAO Maker Ortaklık Kurdu

TRON ve DAO Maker

TRON ve DAO Maker, tüm DAO Maker hizmetlerinin TRON blok zincirinde erişilebilir hale gelmesine kapı açan yeni bir stratejik ortaklığı duyurdu. TRON projeleri artık DAO Maker’ın Sosyal madencilik uygulamalarına ve topluluğuna katılabilecek.

DAO Maker ile yeni ortaklık sayesinde TRON, büyüyen DAO Maker ekosistemine bir başka kuluçka projesi olarak katılacak. Bu iş birliği, DAO Maker için TRON’un büyüyen topluluğuna ve canlı ekosistemine girmelerine olanak tanıyan yeni fırsatlar sunacak. En düşük işlem ücretlerinden bazıları ve yüksek ölçeklendirme potansiyeli ile TRON, özellikle merkezi olmayan finans çözümleri için blok zinciri alanında hesaba katılması gereken bir güç olarak patlıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 23 Nisan 2020

DAO Maker, TRON’u geliştiren ekiplerin Güçlü Sahip Teklifi aracılığıyla fon toplamasına izin verecek. Güçlü Sahip Teklifi, halka açık fonlamalar için bir bağış toplama hizmetidir.

Justin Sun:

TRON’a zincirler arası topluluk, kuluçka ve kaynak yaratmayı getirmek için DAO Maker gibi bir endüstri lideriyle ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık TRON’un, blok zincirinin işlevlerini dünya standartlarında stratejik ortaklıklar yoluyla genişletme taahhüdünün bir parçasıdır.

Haberler, Tron’un blok zincirinin güçlü faaliyetler gördüğü bir zamanda geldi. Aslında, ağ üzerinden hareket eden Tether miktarı, Ethereum’un blok zincirinin önüne geçti.

Tron Fiyat Tahmini

Tron (TRX) Fiyat Tahmini: Geri Çekilme Bekleniyor mu? –

Dört saatlik grafikte TRX fiyatı, yükselen takozun (siyah) üst tarafının üzerine çıkmayı başardı. Fiyat ayrıca bir baş ve omuz modeli oluşturdu. Gerçekten de baş ve omuz modeli tamamlamış görünüyor. Teknik analizde, yükselen bir kama ve bir baş ve omuz modelleri genellikle düşüş sinyalleridir.

Bu nedenle, TRX fiyatı kısa vadeli bir aşağı yönde düzeltme yapabilir. Böyle bir düzeltmede izlenecek ilk temel seviye 0,090 dolarlık destektir. Bununla birlikte fiyat 0.1720 doların üzerine çıkarsa baş ve omuz modeli ve bu tahmin geçersiz olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 4 Haziran 2020

İlgili İçerik: Tron (TRX) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu