Tron (TRX) Fiyatı Ne Kadar Olacak?

2 Dakikada Okunabilir


Tron (TRX) fiyatı son zamanlarda 0,0272 $ desteğinin oldukça altına düştü. TRX şu anda birkaç önemli desteği elinde bulunduruyor ve Bitcoin karşısında çok iyi güç elde edemiyor.

  • Tron fiyatı 0,0215 $ seviyesinin yakınında çok önemli bir desteğin üzerinde işlem görüyor.
  • Günlük grafikte 0,0225 $ destekle oluşturulan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • TRX fiyatı, 0,0215 $’dan yüksek olduğu sürece 0,0260 $’a yükselme potansiyelini korumakta.

Tron Fiyat Analizi (TRX/USD)

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Tron (TRX) fiyatlarında 0,0328 $ seviyesinden ABD doları karşısında sabit bir düşüş oldu. TRX fiyatı, düşme bölgesine girmek için 0.0300 $ ve 0.0272 $ destek seviyelerine kadar düşmüştü.

 

Günlük TRX / USD grafiğine bakıldığında parite, bir kez daha satıcılar için güçlü bir bariyer görevi gören 0,0215 dolarlık önemli destek alanını test ediyor gibi görünüyor.

Fiyat 0,0240 $ seviyesinin üzerinde bir değer kazanarak yükseldi ve en son düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesi 0,0328 $ seviyesinden 0,02156 $ seviyesine geriledi. Bununla birlikte, 25 günlük basit hareketli ortalama 0,0250 $’ın üstündeki bir kırılma için büyük bir engel oluşturduğu ve bu engelin henüz yeterince kaldırılabilecek bir güç olmadığı belirtiliyor.

Karma bir beklenti!

Eğer 25 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde bir kapanış varsa, fiyat 0.0272 $ seviyesine veya en son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesine yükselebilir.

0.0272 $ üstünde, fiyatın 0.0300 $’ın üzerinde ve hatta 0.0315 $’ın üzerinde işlem yapması bekleniyor. Aşağı yönde, 0,0215 $ seviyesinin yakınında oluşan önemli bir destek noktası görülüyor. Aynı grafikte 0,0225 $ destekle oluşturulan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de vardır.

Tron (TRX) fiyatının yükseliş beklentisi bu seviyeler eşiğinde olsa da kripto para sahiplerinin yakın zamana kadar yapabilecek ve alım satım işlemleri hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmadığı için kripto para birimleri hakkında öncesinde net bir tahmin yapmak asla mümkün değildir. Bitcoin fiyatına bağlı olarak Tron (TRX) fiyatının yükselmesi veya düşmesi de her an gündeme gelebilir.

Tron fiyatı trend çizgisi ve 0.0215 $ destek seviyesinin üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki günlerde tekrar yükselme olasılığı oldukça fazladır ve yüksek bir beklenti içerisinde olan Tron (TRX) yatırımcıları için olumlu bakar. Kripto para birimlerinin ETH ve BTC karşısında ne kadar değerli kalacak olduğuna bağlı olarak Tron (TRX) yatırımcıları da diğer altcoinlerin fiyatına göre daha fazla değer kazanmasının mümkün olabilecek olduğunu düşünüyor. Altcoin fiyatlarının değer kazanması durumunda Tron (TRX) piyasa hacminin ve Tron (TRX) piyasa fiyatının daha fazla değer kazanmış olması mümkündür.

Eğer TRX fiyatı trend çizgisini kırar ve 0,0215 $’ın altına düşerse 0,0200 $ destek alanının altında güçlü bir düşüş olabilir. Bir sonraki önemli destek, boğaların ayakta kalabileceği 0.0185 $ seviyesine veya bu seviyenin yakınlarında olabilecektir. Kripto para sahipleri Tron (TRX) satın almadan önce bunu iyi düşünerek karar vermeli ve fiyatların her an değişebileceği ve Tron (TRX) fiyat beklentisinin yakın vadede karma, uzun vadede ise belirsiz olduğunu bilerek hareket etmeli.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!