Anasayfa Tron Haberleri TRON (TRX), Son 24 Saatte En Kârlı Kripto Para Birimi Oldu!

TRON (TRX), Son 24 Saatte En Kârlı Kripto Para Birimi Oldu!

Tron Haberleri

TRON (TRX), son 24 saatte en kârlı kripto para birimi oldu. TRX son günlerde ne kadar değer kazandı?

TRON (TRX), Son 24 Saatte En Kârlı Kripto Para Birimi Oldu!

TRON (TRX), son 24 saatte kârlılık bakımından kripto para piyasasında ilk sırayı alıyor. Daha önce ise ABD Doları’na olan sabitliğini kaybetmesi ve son derece yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla farklı zaman dilimlerinde yüzde 10’dan yüzde 50’ye kadar değer kazanan sabit coin UST kısa bir süreliğine ilk sırada yer almıştı. UST, daha sonra bu değeri hızlı bir şekilde kaybetmişti. 

CoinMarketCap verilerine göre, TRON (TRX), Terra ekosisteminin sabit coini UST ile piyasadaki ilk sıra için aktif bir şekilde mücadele ediyor. UST fiyatı birkaç saat içerisinde yüzde 20’ye kadar değer kazanıp kaybetti. 

TRX fiyatı ise kripto para piyasasında yaşanan düzeltmeye rağmen son bir ayda yüzde 30’dan fazla değer kazanması nedeniyle istikrarlı bir performans gösteriyor. TRX fiyatının olumlu performansı, algoritmik sabit coin USDD’nin piyasaya sürülmesiyle ilişkilendiriliyor. USDD, TerraUSD’ye benzer bir destek mekanizması kullanıyor.

Kullanıcılar, piyasa değeri şimdiden 500 milyon dolara ulaştığı için paralarını USDD’ye getirmeye devam ediyor.  

TRON (TRX), Son 24 Saatte En Kârlı Kripto Para Birimi Oldu!

TRON (TRX) Yüzde 40’tan Fazla Değer Kazandı!

Tron’un temel büyümesi piyasadaki birincil itici güç olsa da TRX teknik bakımdan iyi bir yerde kalıyor. 80 günden fazla süren düşüş trendinden sonra piyasa bir tersine dönüş gördü. Bu da TRX için yükseliş trendinin başlangıcına işaret ediyor. 

TRX, Mayıs ayındaki büyük düzeltme sırasında işlem hacminde yaşanan büyük bir artış ile birlikte şu anda güçlü bir yükseliş trendi gösteriyor. TRX, birkaç gün içerisinde yüzde 40’tan fazla değer kazandı. Şu anda toparlanan TRX fiyatının son üç gündür yüzde 15’ten fazla kazanç elde ettiği görülüyor. 

TRON (TRX), Son 24 Saatte En Kârlı Kripto Para Birimi Oldu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)