Coin Rehberi

TrueUSD (TUSD) Nedir?

Stabil coin olarak tanımlanan ve piyasada 200 milyonun üzerinde Tusd bulunduran bir dijital varlıktan söz edeceğiz. Stratejik ortaklık çalışmaları ve var olan iş birlikleri sayesinde 20 milyon dolarlık bir gelir elde ettikleri haberini de verelim.

Bu güçlü ortaklık çalışması yatırımcıları da harekete geçiriyor ve aslında daha güvenilir bir dijital varlık ile karşı karşıya gelmemize yardımcı oluyor. Anreesen, Block Tower ve danhua Capital gibi şirketler de bu listede yer almaya devam ediyorlar.

Kripto para piyasası için gerçek bir likidite kaynağı haline dönüşebilirler ve bunu yapacak kapasiteye sahip olduklarını da yine net bir şekilde görebiliyoruz.

TrueUSD (TUSD) Ne İşe Yarar?

Ethereum üzerinde kurulan bir stabil coin. Tusd coinler bir cüzdanda tutulmaktadır ve bu online cüzdanlar üzerinden borsalara aktarım sağlanıyor. Yapılan anlaşma ve iş birlikleri ile hali hazırda çok daha güvenilir bir dijital varlığa dönüşmüş durumda ve aslında geleceğini de bir şekilde garanti altına alıyor.

TrueUSD (TUSD) Nereden Alınır?

Listelendikten kısa bir süre sonra birçok farklı kripto para borsasında boy gösteren Tusd, Binance üzerinden satın alınabiliyor. En güvenilir adreslerden biri olduğu için editörler olarak bizler de bu ismi tavsiye ediyoruz.

TrueUSD (TUSD)

TrueUSD (TUSD) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınız üzerinden işlem yapabilirsiniz ancak doğrudan Türk Lirası ile işlem yapılmıyor ve öncelikli olarak Türk Lirası varlığınız ile Btc satın almalı ve sonrasında Exchange işlemi ile birlikte TUSD satın alabiliyorsunuz. Binance, kimlik onayı talep etmediği içi çok daha tercih edilir bir adres ve henüz bir hesap sahibi değilseniz sizler de hesaplarınızı oluşturabilirsiniz.

Btc’nin yanı sıra ETH üzerinden de işlem yapabiliyorsunuz ve Türk Lirası Eth dönüşümü sonrası Eth TUSD alış verişlerinizi de yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance ile birlikte yine sektördeki varlığını sürdüren dünyaca ünlü kripto para borsalarının büyük bir kısmı da bu coin için hizmet vermektedir.

TrueUSD (TUSD) Kurucusu Kim?

Kurucu ortak ve Ceo görevinde an itibarıyla Rafael Cosman yer alıyor.

TrueUSD (TUSD) Neden Artıyor?

Yeni iş birlikleri ve ortaklık çalışmaları ile birlikte değer kazandığını ifade etmek söz konusu ve bir stabil coin olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yazımızın en başında ortaklıkları detaylı bir şekilde aktardık ve bu markalar gerçekten bulundukları sektöre damga vuran ve yön veren firmalar olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum her şekilde Tusd’a yarıyor ve geleceğini de bir şekilde güvence altına almış oluyor.

TrueUSD Şeffaflığı Benimsiyor

Armanino ortaklığı eski bir ortaklık ancak bu dijital varlığı daha değerli ve daha güvenilir hale getiren en önemli iş birliklerinden biri olduğu için sizinle de paylaşmak istedik. Muhasebe şirketi olan ve var olduğu sektöre yön veren firma, artık TrueUSD ile ortak çalışmalar yürütecek.

Bu ortaklık elbette yatırımcılar için de artı bir değer taşıyor. Bu sayede yatırımcılar token’in anlık cirosunu şeffaf bir şekilde görüntüleyecek ve aynı zamanda takip etme eylemini de daha güvenli bir şekilde yapabilecekler. Yönetim de yine yatırımcılarda olacaktır.

TrueUSD (TUSD)

Kontrolün tamamen olmasa bile güvenli biçimde kullanıcılara yani yatırımcılara devrediliyor olması önemli hususlardan biri. Ve aslında Stabil coin’i daha kıymetli hale getiren bir detaydan söz ediyoruz. Yapılan anlaşma ve ortaklık sonucu TrueUSD bunu benimsemiş ve uygulamış durumda.

TrueUSD (TUSD) Fiyatı

Stabil coin’den bahsediyoruz ve bu fiyat 1 Dolar olarak karşımıza çıkıyor.

TrueUSD (TUSD) Piyasa Değeri

Dolarlık piyasa değeri ile ne kadar kıymetli bir varlık olduğunu da gözler önüne seriyor.

1 TrueUSD (TUSD) Kaç TL?

Türk Lirası. 1 Dolar ile sabitlenmiş bir dijital varlık ve haliyle güncel dolar fiyatı üzerinden sizler de karşılığını daha kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. 

1 TrueUSD (TUSD) Kaç Dolar?

1 Dolar.

TrueUSD (TUSD) Yükselir mi?

Yatırım Almaya devam ettiği ve ortaklık çalışmalarını büyüttüğü sürece yükseliş elbette devam edecektir. En güvenilir limanlardan biri ve zaten iş birliği içerisinde oldukları markaları incelerseniz eğer bu gerçeği sizler de daha net bir şekilde fark ediyor ve görüyor olacaksınız.

TrueUSD (TUSD) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik için tercih edilebilecek bir dijital varlık değildir. Mining konusunda farklı coinlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

TrueUSD (TUSD) Geleceği

TrueUSD (TUSD)

Avalanche, Trueusd’nin blok zincirine adım atacağını duyurdu ve bu duyuru aslında Tusd’un geleceğini de garanti altına alan ve onu çok daha güçlü hale getiren haberlerden biri oldu diye düşünüyoruz. Trueusd desteği ile birlikte işlem ücretleri sorunu ortadan kalkıyor ve daha da önemlisi işlem süreleri hızlanıyor. Bu tür geliştirmeler ve ortaklık çalışmaları ile birlikte daha kusursuz bir kullanıcı ve yatırımcı deneyimi sunmak mümkün.

Sabit kripto para birimleri arasında en değerliler listesine adım atmış durumda ve zaten piyasa değerine bakıldığında bu gerçeği görmek hiç de zor olmayacaktır. Geleceği hakkında olumlu yorumlar yapabileceğimiz ve aynı zamanda takip edilmesini tavsiye edeceğimiz dijital varlıklardan bir tanesidir.

İşlem ücretleri ve aynı zamanda işlem süreleri, yatırımcılar için en önemli hususlardan biri ve birçok dijital varlık da bu sorunu ortadan kaldırabilmek adına piyasada yer alıyor ve hamlelerini e bu doğrultuda yapıyorlar. TrueUSD bu konuda başarılı ortaklıklara imza atıyor ve aslında hedefine de ulaşmış görünüyor.

Entegrasyon çalışması başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığı takdirde TUSD, Avalanche üzerinde bulunan ilk ABD Doları endeksli isim olacak. Bu detay, TUSD’u daha bilinir ve daha popüler hale getirecek ve öyle zannediyoruz ki yatırımcıların dikkatini çekmeyi de büyük ölçüde başarmış olacaktır.

TrueUSD (TUSD) Twitter Adresi

Official adres olarak verilmiş ancak emin olmamakla birlikte sizinle de paylaşmak istedik. https://twitter.com/tusd_official bağlantısını kullanarak Twitter hesaplarına erişim sağlayabilir ve incelemelerinizi daha detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

TrueUSD (TUSD) Analist Yorumları

TrueUSD (TUSD) bir stablecoin olduğundan ve değeri ABD dolarına eşit olduğundan dolayı kripto paralarda kullanılan analizler TUSD’ye işlememektedir. Yine de ülkemizde herhangi bir güncel Türk Lirası ve Dolar analizi TUSD’nin fiyat analizine karşılık gelebilir.

TrueUSD (TUSD) Ne Zaman Çıktı?

Kurucu ortak ve an itibarıyla Ceo görevinde yer alan Rafael Cosman, Stabil coin dünyasına yeni bir irim kazandırmayı başardı. Piyasadaki yerini aldığı andan itibaren çok sayıda yatırım alan ve aynı zamanda ortaklık çalışmalarına imza atan coin, hali hazırda en değerli stabil coinler listesine de üst sıralarda yer alıyor. Yeni dönemde imza atacakları ortaklıklar ile birlikte daha değerli ve kıymetli bir isme dönüşeceğini düşünüyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu