Anasayfa NFT Trump'ın Sabıka Fotoğrafı Gündem Oldu: NFT Hacmi Patladı!

Trump'ın Sabıka Fotoğrafı Gündem Oldu: NFT Hacmi Patladı!

NFT

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın sabıka fotoğrafı gündem olurken söz konusu ismin NFT koleksiyonlarının işlem hacmi artış gösterdi.

Trump'ın Sabıka Fotoğrafı Gündem Oldu: NFT Hacmi Patladı!

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın tutuklanması üzerine "Trump Digital Trading Cards" ve "Trump Digital Trading Cards Series 2" olarak bilinen NFT koleksiyonlarının işlem hacmi büyük bir patlama yaptı.

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın tutuklanmasının ardından NFT koleksiyonlarının işlem hacmi yüzde 177'nin üzerinde artış gösterdi. Bu koleksiyonların işlem hacmi 37,93 ETH'ye yükselerek 4 Mayıs 2023'ten bu yana yeni bir zirveye işaret etti. Önde gelen NFT pazar yeri OpenSea'nin verilerine göre, NFT'nin taban fiyatı yüzde 61 artarak 0,19 ETH'ye ulaştı.

Bir İlk Gerçekleşmiş Oldu

Trump'ın tutuklanması, ABD siyaset tarihinde önemli bir olaya işaret ediyor. Geçtiğimiz Perşembe günü Trump, sabıka fotoğrafı çekilen ilk eski ABD Başkanı oldu. Kampanyaları takip edenler, kamuoyuna açıklanan sabıka fotoğrafının önümüzdeki başkanlık seçimleri sezonu boyunca yankılanacağına inanıyor.

Sabıka fotoğrafında eski Başkan, koyu renk takım elbisesi ve çatık kaşlarıyla kameraya güçlü bir şekilde bakarken görülüyor. Haberlere göre fotoğraf, Trump'ın "Georgia eyaletindeki 2020 seçimlerinin sonuçlarını bozmaya teşebbüs" suçlaması ile Atlanta'daki bir hapishanede tutulmasından kısa bir süre sonra kamuoyuna yansıdı.

Trump, duruşmayı beklerken 200.000 dolar kefalet ödedikten sonra serbest bırakıldı. Serbest bırakılmasının ardından eski Başkan, tutuklanmasını "adaletin ayaklar altına alınması" olarak nitelendirdi. Daha sonra 2021'den bu yana ilk kez X (Twitter) üzerinden paylaşımda bulundu.

Paylaşımında kendi web sitesinin adresi ve sabıka fotoğrafı ile "Seçime müdahale. Asla teslim olma!" ifadesi yer alıyordu.

Trump'ın Sabıka Fotoğrafı Gündem Oldu: NFT Hacmi Patladı!

Trump, GOP tartışmasında Tucker Carlson'ın X tabanlı röportaj programına katıldı ve program 24 saatten kısa bir süre içinde 150 milyondan fazla izlendi. Eski Başkan; röportajın aldığı yüksek izlenimleri, popülaritesinin bir işareti olarak değerlendiriyor. Ona göre, başkanlık yarışındaki en popüler aday olarak 50 puanın üzerinde bir farkla diğer adayların önünde yer alıyor.

Bir NFT koleksiyonuna sahip olmanın yanı sıra Trump'ın, geçmişte bir kripto para eleştirmeni olmasına rağmen önemli miktarda Ethereum (ETH) tuttuğu bildiriliyor.

Trump'ın Sabıka Fotoğrafı Gündem Oldu: NFT Hacmi Patladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar