Coin Rehberi

Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?

Trust Wallet Token ya da TWT, Trust Wallet kripto para cüzdanı kullanıcılarına çeşitli fayda ve teşvik sağlayan bir BEP-20 utility tokenidir.

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet düzinelerce kripto paraya destek sunan mobil kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet, Ethereum, Binance, Tron ve diğer blockchainleri desteklemektedir.

Trust Wallet Token (TWT) Ne İşe Yarar?

Trust Wallet Token sahipleri Trust Wallet cüzdanı kullanarak çeşitli faydalara erişim elde edebilirler. Bu faydalar arasında kripto para satın alımlarında ve merkezi olmayan borsa servislerinde indirim bile vardır. Ayrıca TWT sahipleri Trust Wallet yönetimine katılabilir ve Trust Wallet güncellemeleri hakkında oy verebilir. Bu yollar TWT sahipleri cüzdanın geleceğini belirler.

Trust Wallet Token (TWT) Airdrop Ne Zaman?

Trust Wallet Token (TWT)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 7

Trust Wallet Token (TWT) airdropu şu anda tamamlanmıştır. Binance borsasında 14 Aralık 2020 ve 21 Aralık 2020 arasında işlem yapan herkes 100 adet TWT tokeni kazandı. Şu anda Binance borsasında bulunan TWT tokenleri 31 Aralık 2020’de saat 23:59’da silinecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Alınır?

Trust Wallet Token hem merkezi kripto para borsalarında hem de merkezi olmayan kripto para borsalarında satın alınabilir. TWT’nin en likit olduğu borsalar MXC ve Binance DEX’dir. TWT şu anda Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve Binance Coin (BNB) karşısında işlem görmektedir.

Trust Wallet Token (TWT) Fiyatı

TWT güncel olarak dolardan işlem görmektedir.

Trust Wallet Token (TWT) Piyasa Değeri

TWT’nin piyasa değeri güncel olarak dolardır.

Binance Ücretsiz Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Alınır?

Binance’ın düzenlediği TWT airdropu ile 100 TWT tokeni kazandıysanız ve tokenlerinizi kaybetmek istemiyorsanız bu konu hakkında geçtiğimiz günlerde yayınladığımız detaylı açıklamaya bakabilirsiniz. Buraya tıklayarak “15 dolarlık Trust Wallet Token (TWT) airdropu nasıl alınır?” adlı haberimizi okuyabilir ve daha sonra TWT tokenlerinizi güvenli bir şekilde Binance’dan çıkarabilirsiniz.

Trust Wallet Token (TWT) Grafiği

Trust Wallet Token’in tüm zamanlar grafiği aşağıdaki gibidir:

Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? –
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 8

Trust Wallet Token (TWT) Kimin?

Trust Wallet 2017 yılında Viktor Radchenko tarafından ABD California’da kurulmuştur. 2018 Temmuz ayında kripto para borsası Binance Trust Wallet platformunu satın almıştır. Trust Wallet’ın çalışanları kamuya açık değildir. Yine de Trust Wallet çalışanlarının bazıları kripto para borsası Binance’da da çalışmaktadır.

Viktor-Radchenko-twt
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 9

Trust Wallet Token (TWT) Hangi Ülkenin?

Trust Walllet Token ilk olarak ABD’de kurulmuş olsa da 2018 yılında kripto para borsası Binance tarafından alınmıştır. Binance şu anda Malta merkezli olduğundan dolayı TWT tokeni de Malta merkezlidir.

Trust Wallet Token (TWT) Haberleri

Trust Walllet 2.3 milyar dolarlık TWT yaktı

Binance’ın 2018’de aldığı kripto para cüzdanı Trust Walllet yerel tokeni TWT’de yakım işlemini tamamladı. Trust Walllet 2020’nin ilk aylarında 2.3 milyar dolarlık TWT yaktı. Böylece TWT’nin toplam arzı 90 milyardan sadece 1 milyara düştü.

Buna ek olarak Trust Walllet, Binance DEX’e entegre edildi. Artık Trust Walllet kullanıcıları dApp eko sistemini daha rahat bir şekilde izleyebilecek. Bu gelişme hakkında Trust Walllet kurucusu Viktor Radchanko:

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Terimleri ve Anlamları - Kripto Para Sözlüğü

Şu anda hem iOS hem de Android platform geliştiricileri için daha fazla geliştirici araçları üzerinde çalışıyoruz. Bu yeni araçlar yeni geliştiricilerin eko sistemimiz katılma gereksinimlerini azaltacaktır ve böylece daha fazla merkezi olmayan uygulama ortaya çıkacaktır.

Trust Walllet, Binance kullanıcılarına milyonlarca TWT dağıttı

14 Aralık 2020 ve 21 Aralık 2020 arasında kripto para borsası Binance’da herhangi bir işlem yapan herkes 100 adet TWT kazandı. Trust Walllet kurucusu Viktor Radchanko:

Herkesin merkezi olmayan finans ve saklama olmayan kripto paraların özgürlüğüne erişim elde etmesine yardımcı oluyoruz. Bu airdrop yeni kullanıcıları çekmek ve bu kullanıcıları eğitmek amaçlıdır.

Trust Walllet merkezi olmayan bir kripto para cüzdanıdır. Cüzdanın kullanıcıları birçok merkezi olmayan borsaya ulaşabilir ve kripto paralarını herhangi bir 3. partiye vermeden saklayabilir.

Trust Wallet Token (TWT) Yükselir mi?

Binance kısa süre önce Trust Walllet Token airdropunu tamamladığı için TWT tokeni kripto para sektöründe adını daha fazla duyurmuştur. Trust Walllet, Binance’ın olduğu için TWT tokeni ilerlyen günlerde büyük ihtimalle kripto para borsası Binance’da listelenecektir. Böyle bir gelişme olursa TWT fiyatı keskin bir şekilde yükselebilir.

Trust Wallet Token (TWT)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 10

Trust Wallet Token (TWT) Hangi Borsa da?

TWT tokenleri şu anda Pancake Swap, Binance DEX, MXC.com, Hotbit, Bilaxy ve Hoo adlı kripto para borsalarında işlem görmektedir. Binance’ın TWT airdropu bittikten sonra TWT tokenlerinin borsaya geleceğini düşünülmektedir.

Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Çekilir?

TWT tokenleri yukarıda listelediğimiz kripto para borsalarına gönderilebilir. TWT tokenlerinizi karşısında işlem görmediği bir kripto paraya çevirmek ya da dolara çevirerek çıkış yapmak istiyorsanız Trust Walllet uygulamasında bunu yapabilirsiniz. Bu adımı yapmak için ilk olarak TWT tokenlerinizi Binance Coin’e (BNB) değiştirmeniz gerekmektedir. Trust Walllet uygulaması yaklaşık 100 TWT tokeni için işlem ücreti olarak 0.05 dolar değerinde BNB istemektedir. Bu gereklilikleri yerine sağladıktan sonra BNB tokenlerinizi Binance’a aktarabilir ve daha sonra ister BTC ister USDT satın alabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether (USDT) Nedir? Nasıl Alınır?

Trust Wallet Token (TWT) Grafikleri

TWT token arzı 2020’de büyük oranda azaltıldığından dolayı TWT’nin fiyat grafikleri sadece 2020’yi içermektedir.

1 aylık TWT/Türk Lirası grafiği aşağıdaki gibidir:

Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? –
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 11

1 haftalık TWT/Türk Lirası grafiği aşağıdaki gibidir:

Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? –
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır? 12

Trust Wallet Token (TWT) için En İyi Cüzdan Hangisi?

Trust Wallet Token için en iyi cüzdan uygulamanın kripto paranın cüzdanı olan Trust Wallet cüzdanıdır.

Trust Wallet Token (TWT) Giriş

Trust Walllet Token’in internet sitesine şu adresten erişebilirsiniz: https://trustwallet.com/tr/

Trust Wallet Token (TWT) Yorumları

Trust Walllet şu anda Google Play Store’da 4.5’luk bir puana ve iOS App Store’da 4.8’lik bir puana sahiptir. Bu platformlarda bulunan Trust Walllet kullanıcılarından bazılar kripto para cüzdanı karışık bulsa da uygulamanın yüksek puana sahip olması Trust Walllet’ın sevildiğinin bir kanıtıdır.

Trust Wallet Token (TWT) APK Nasıl İndirilir?

Trust Walllet Token kripto para cüzdanını Android telefonunuza indirmek için buraya ve iOS telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Trust Wallet Token (TWT) Twitter Adresi

Trust Walllet Token’in Twitter adresi: https://twitter.com/trustwalletapp

Trust Wallet Token (TWT) Uzman Yorumları

Trust Walllet Token (TWT) son 24 saat içinde %6.19 oranında değer kazanmış olup fiyatı Binance airdrop’u düzenlendikten sonra düzenli bir şekilde yükselmiştir. TWT şu anda dolardan ve Türk Lirasından işlem görmektedir. TWT’nin en yüksek olduğu seviye 11 Kasım 2020’de görülmüş olup bir tokenin fiyatı 0.18 dolara kadar çıkmıştır. TWT’nin en düşük olduğu seviye ise 0.006478 dolar olarak 31 Temmuz 2020 olarak kaydedilmiştir. TWT’nin toplam arzı 1.000.000.000 TWT olup dolaşımda sadece 250.926.200 TWT vardır. Piyasa değeri sıralaması olarak TWT şu anda en büyük 293’ncü kripto paradır.

Trust Wallet Token (TWT) Madenciliği

Trust Walllet Token (TWT) kripto para cüzdanı Trust Walllet’ın yönetim tokeni olduğundan dolayı madenciliği yapılamamaktadır. Yine de referanslar, quizler, bahşişler, stakin ve trading gibi yöntemler ile herkes Trust Walllet Token (TWT) kazanabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu