Kripto Para Haberleri

Türk Kripto Para Birimi Platformu İskoçyalı bir Futbol Kulübüne Sponsor Oldu

İskoçya’nın köklü futbol kulüplerinden bir tanesi olan Rangers, kısa bir süre önce Türk kripto para birimi platformu Bitci Technology ile bir anlaşma yaptığını duyurdu. Bu gerçekten gurur verici bir hamle ve futbol piyasasında yapılan reklam çalışmaları ile birlikte firmaların ve markaların sesini daha fazla insana duyurduğunu da söyleyebiliriz.

Rangers futbol kulübü yeni sezonda şort sponsoru olarak bu markanın reklamını yapacak ve az önce de dile getirdiğimiz gibi bu harika bir gelişme ve akıllıca bir reklam çalışması olduğunu da belirtmek gerekiyor. Şu an İskoçya’da iki önemli ve büyük kulüp var ve Celtic ile birlikte Rangers da onlardan bir tanesidir.

Turkiye-kripto-para
Türk Kripto Para Birimi Platformu İskoçyalı bir Futbol Kulübüne Sponsor Oldu 3

Taraftar Tokenleri Hazırlanacak

Sponsorluk anlaşması ile birlikte Glasgow Rangers taraftarları için özel olarak Token hazırlanacak ve bu da ilginç bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür yaratıcı reklamlar ve hamleler ile birlikte pazarda yer almak çok daha kolay olacaktır. Öyle zannediyoruz ki firma da bunu düşünmüş ve doğru bir adım atarak doğru takımı ve ligi seçmiş.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Huobi Arjantin'de kredi kartı, banka kartı ile kripto para alımını destekleyecek

Kısa bir süre önce hem kulüp hem de marka, gerekli duyuruları yaptı ve anlaşma, yeni sezon ile birlikte devreye girecek. Artık Rangers müsabakalarında oyuncuların şortlarında bu markanın adını sık sık göreceğiz.

İki Tarafta Heyecanlı

kripto-para-eth-btc-xrp
Türk Kripto Para Birimi Platformu İskoçyalı bir Futbol Kulübüne Sponsor Oldu 4

İki tarafta heyecanlı olduğunu belirtirken bu anlaşmadan ne kadar memnun olduklarını da dile getirdiler. Ayrıca Rangers hesabından yapılan paylaşım ile birlikte çok sayıda Türk sosyal medya kullanıcısı da Rangers’ı takibe aldı. Az önce de dile getirdiğimiz gibi bu tür hamleleri bizler de destekliyoruz ve gayet yaratıcı işler.

Futbol, dünyanın en büyük sektörlerinden ve pazarlarından bir tanesi. Bu sektörü doğru bir biçimde kullandığınız takdirde karşılığını da her şekilde alıyor olacaksınız. Öyle zannediyoruz ki firmanın asıl amacı da tam olarak budur ve yeni dönem ile birlikte geri dönüşleri de hep birlikte takip ediyor olacağız. Yine bu anlaşmaya dair gelişmeler söz konusu hale geldiğinde sizinle paylaşacağız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu