Bitcoin Haberleri

Twitter’dan Dev Bitcoin Operasyonu!

Twitter, Bitcoin (BTC) ödemelerini platforma entegre etmek için hazırladığı projeyi hızlandırdı. Twitter bahşiş özelliğini, piyasanın en büyük dijital varlığı olan BTC ile yapmayı düşünen Alessandro Paluzzi, bir görsel yayınladı ve yatırımcıları epey heyecanlandırdı.

Geliştirici Paluzzi, medyaya sızdırılan görüntüden sonra, BTC’nin Twitter bahşiş hizmetine dahil olacağını bizlere gösteriyor. Twitter‘in çok yakında piyasa sürmesini beklediğimiz bu Twitter bahşiş hizmeti sisteminin, şu anda sadece hazırlanma modunda olduğunu belirtmekte fayda var.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Edindiğimiz bilgilere göre bahşiş işlevi, Lightning Network’ün ufak miktarda BTC ödemelerini yapması adına kuruluyor. Ayrıca yayınlanan raporda, Bitcoin ödemelerini kolaylaştırması beklenen Bitcoin Lightning App Strike’dan özellikle bahsedildi.

twitter

Twitter CEO’su Bitcoin’i Fazlasıyla Önemsiyor!

Twitter CEO’su Jack Dorsey, katıldığı bir toplantıda Bitcoin’in şirketin geleceği için ne kadar önemli olduğunu ve kendileri adına şirketin her zaman büyük bir parçası olacağını belirtmişti. Geçmişte söylediği bu sözlere bakacak olursak, Twitter bahşiş hizmeti sistemi için gerekli temeller önceden atıldı diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Yükselir mi? BTC Coin Geleceği 2021

Twitter kullanıcıları, Bitcoin bahşiş hizmetini kullanmayı tercih ederlerse, bir Strike hesabı oluşturması şart koşuluyor. Ayrıca Twitter, BTC’yi Super Follow ve Subscriptions gibi özelliklerine de entegre edebileceğinin sinyallerini verdi. Ünlü iş adamı Jack Dorsey, bu konuyla ilgili şu cümleleri kullandı:

BTC’yi Super Subscriptions, Follows ve Commerce gibi hizmetler ile entegre edebiliriz. Dijital varlıklar artık hayatımızın önemli bir parçası. Bizde diğer insanlar gibi böyle düşünüyoruz ve özellikle Bitcoin’in geleceğini fazlasıyla önemsiyoruz. Bundan dolayı agresif bir şekilde yatırım yapmamızın Twitter ve hissedarları için çok önemli olduğunu düşünüyorum.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün