Anasayfa Analiz Twitter'ın Logo Değişikliğiyle Patlayan DOGE Rallisi Bitti mi?

Twitter'ın Logo Değişikliğiyle Patlayan DOGE Rallisi Bitti mi?

Analiz

Twitter'ın logo değişikliği üzerine yüzde 25'in üstünde artış gösteren Dogecoin (DOGE) fiyatını bundan sonra neler bekliyor? Ayrıntılar burada...

Twitter'ın Logo Değişikliğiyle Patlayan DOGE Rallisi Bitti mi?

Dogecoin (DOGE) fiyatı yüzde 25'in üzerinde ralli yaptı ve 0,090 dolarlık direnç seviyesini aştı. Dogecoin (DOGE) fiyatı kazançları düzeltirken 0,088 dolarlık destek seviyesinin yakınlarında yeni teklifler bulabilir.

  • Dogecoin (DOGE) fiyatı hız kazandı ve 0,090 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde işlem görmeye başladı.
  • Fiyat şu anda 0,085 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • DOGE/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 0,094 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • 0,0940 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket olursa işlem çifti yeni bir artış başlatabilir.

Twitter'ın logo değişikliğinden sonra Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,0750 dolarlık destek seviyesinden güçlü bir artışa tanıklık etti. Dogecoin (DOGE) fiyatı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarına göre daha iyi bir performans gösterdi. 

Yüzde 25'in üzerinde ralli yapan fiyat, 0,0850 dolar seviyesinin yakınlarında birçok engeli aştı. Boğalar, fiyatı 0,090 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarmayı başardı. Son olarak fiyat 0,10 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve 0,1051 dolardan yeni bir aylık tepeye yükseldi. 

Daha sonra 0,1000 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme oldu. Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,095 dolar seviyesinin altına düştü. Fiyat, şu anda 0,085  seviyesinin üzerinde kazançları konsolide ediyor.

Twitter'ın Logo Değişikliğiyle Patlayan DOGE Rallisi Bitti mi?

Yukarı yönde fiyat 0,0940 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşı karşıya. DOGE/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 0,094 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

İlk büyük direnç 0,095 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 0,095 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 0,100 dolarlık direnç seviyesine gönderebilir. 

Daha fazla kazanç, fiyatı 0,105 dolar seviyesine gönderebilir. 0,105 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket, 0,12 dolar seviyesine doğru bir artış için kapıları açabilir.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,095 dolar seviyesinin üzerine çıkamazsa aşağı yönlü hareketine devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 0,0905 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

Bir sonraki büyük destek 0,085 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 0,085 dolarlık destek seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma olursa fiyat daha da düşebilir. Bu durumda fiyat 0,075 dolar seviyesine doğru gerileyebilir. 

Kaynak: NewsBTC

Twitter'ın Logo Değişikliğiyle Patlayan DOGE Rallisi Bitti mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik