Kripto Para Haberleri

Tyler Winklevoss: “Bitcoin Krizden Daha Güçlü Çıkacak”

Kripto para borsası Gemini’nin kurucusu ve CEO’su Tyler Winklevoss, koronavirüs salgını bittiğinde Bitcoin her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına inandığını açıkladı.

Winklevoss ikizleri, önde gelen kripto paranın negatif market duygusundan kurtulacağına ve her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına inanıyor. Geçen hafta, Bitcoin 2013’ten beri tarihinin en kötü günlerinden birine tanık oldu. Önde gelen kripto paranın fiyatı 3.600 dolara kadar düştü. Ancak Tyler Winklevoss, Bitcoin’in geleceği konusunda iyimser.

Tyler Winklevoss:

“Bitcoin 2008’de, finansal krizin ortasına çıktı. Bu zaman içinde çok fazla şeyden kurtuldu ve yakın zamanda vazgeçmesi pek mümkün gibi görünmüyor. Bu mevcut felaketten her zamankinden daha güçlü çıkacaktır.”

Bitcoin şu anda 5.100 dolara yakın bir seviyede işlem görmeye devam ediyor.

Tyler Winklevoss Tek İyimser Değil

Tyler Winklevoss, dünya koronavirüs salgınından kurtulduktan sonra Bitcoinin daha güçlü ortaya çıkacağına inanan tek kişi olmadı. Tim Draper daha önce dünya tekrardan günlük yaşamlarına devam etmeye başlayınca bankaların değil Bitcoinin günü kurtaracağını söyledi söyledi. Eski NSA ajanı ve çevrimiçi gizlilik savunucusu Edward Snowden de Bitcoin’deki son düşüşün nedensiz olarak çok fazla paniğe sebep olduğunu söyledi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu