Anasayfa Altcoin Ubisoft, Bu Altcoin Projesi ile Ortak Oldu: Web3 Oyunları Geliyor!

Ubisoft, Bu Altcoin Projesi ile Ortak Oldu: Web3 Oyunları Geliyor!

Altcoin

Oyun devi Ubisoft, Immutable ile birlikte Web3 oyunları geliştirecek.

Ubisoft, Bu Altcoin Projesi ile Ortak Oldu: Web3 Oyunları Geliyor!

Ubisoft, yeni Web3 oyun deneyimleri üretmek için kripto altyapı geliştiricisi Immutable ile iş birliği yaptı. Ortaklık, blockchain teknolojisini entegre ederek oyun sahnesini yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Bu, oyuncular için birçok olasılığın kapısını açacak.

Ubisoft Strategic Innovation Lab Başkan Yardımcısı Nicolas Pouard, şunları söyledi:

Immutable ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz ve tam teşekküllü bir oyuna bu düzeyde bir akışkanlık getirmeyi dört gözle bekliyoruz. Böylece oyuncular, sadece deneyimin eğlencesine odaklanmak zorunda kalacaklar.

Ubisoft'un Web3 Oyunları

Bu girişim, Ubisoft'un blockchain dünyasına ilk girişi değil. Bu yılın başlarında Ubisoft ve SEGA, "Champions Tactics: Grimoria Chronicles" ve "Battle of Three Kingdoms" adlı orijinal oyunlarla birlikte Web3 oyunlarına giriş yaptıklarını duyurmuştu.

Bu oyunlar, Oasys blockchain ve üç boyutlu bir oynanış üzerine inşa edilmiştir. Söz konusu oyunlar, ayrıca oyuncuların oyun içi varlıklara sahip olmalarına ve bunları takas etmelerine imkân tanıyarak Web3 ekonomisini de entegre ediyorlar.

Yatırımcılar Web3 Oyunlarına Para Akıtıyorlar

Ubisoft, Bu Altcoin Projesi ile Ortak Oldu: Web3 Oyunları Geliyor!

Ubisoft, blockchain tabanlı oyun alanında daha da ileri adım atarken, endüstrinin daha geniş bir bölümü yatırımlarda bir artışa tanıklık ediyor. Risk sermayedarları, kripto piyasalarındaki zorluklara rağmen yeni gelişen blockchain tabanlı oyun sektörüne milyarlarca dolar akıttı.

Yalnızca 2023'ün üçüncü çeyreğinde sektör, yaklaşık 600 milyon dolar çekti. Bu durum, blockchain tabanlı oyunların kullanılmayan potansiyeline ilişkin iyimserliğin sürdüğünü gösteriyor.

Oyun sektöründeki büyük oyuncular, blockchain teknolojisinin dönüştürücü gücünün yavaş yavaş farkına varıyor. Bu ortaklık, SEGA gibi oyun devlerinin stratejik yatırımlarıyla birleştiğinde blockchain'in sadece bir moda sözcük değil, oyun deneyiminin temel bir yönü olduğu bir geleceğe doğru geçişin altını çiziyor.

Ubisoft, Bu Altcoin Projesi ile Ortak Oldu: Web3 Oyunları Geliyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik