Anasayfa Altcoin Üç Popüler Altcoin, Önemli Bir Listeden Çıkarıldı! Neler Oluyor?

Üç Popüler Altcoin, Önemli Bir Listeden Çıkarıldı! Neler Oluyor?

Altcoin

New York Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS), yeşil listeden üç popüler altcoini çıkardı.

Üç Popüler Altcoin, Önemli Bir Listeden Çıkarıldı! Neler Oluyor?

New York Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS), sanal para birimi gözetim çerçevesinde bir güncelleme yaptığını duyurdu. Bu, NYDFS tarafından lisanslanan dijital firmaların çeşitli kripto para birimlerini nasıl listeleyebileceğine dair yeni kriterler içeriyordu.

Bu değişikliğin bir parçası olarak NYDFS, daha önce yeşil listenin bir parçası olan bazı kripto para birimlerini söz konusu listeden çıkardı. Listeden çıkarılan kripto para birimleri arasında XRP, Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) de yer aldı.

Listede Hangi Kripto Para Birimleri Var?

Şu anda bu listede Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), PayPal USD (PYUSD) ve Gemini Dollar (GUSD) dâhil olmak üzere yalnızca 8 kripto para birimi bulunmaktadır.

NYDFS'nin resmî web sitesinde yer alan bilgilere göre; kripto para şirketleri, yeşil listedeki kripto para birimlerini listelemek için NYDFS'nin onayına ihtiyaç duymamaktadır.

Üç Popüler Altcoin, Önemli Bir Listeden Çıkarıldı! Neler Oluyor?

Görünüşe göre endişelenmek için çok az neden var. Konuyla ilgili yorum yapan Ripple yanlısı popüler avukat John E. Deaton, şunları söyledi:

Menkul kıymet OLMADIĞI belirlendikten sonra Ripple bunu borsalarda satarsa menkul kıymet sayılmaz. Evet, bu hamle siyasi ya da cezalandırıcı nitelikte değil.

Deaton, kısa süre önce ikincil XRP satışlarının yatırım sözleşmesi teşkil etmediğini söyleyen Yargıç Analisa Torres'in bir kararına atıfta bulunuyor. XRP fiyatı, geçtiğimiz hafta boyunca nispeten iyi bir performans sergileyerek dolar değerini yüzde 6'nın üzerinde artırdı.

Üç Popüler Altcoin, Önemli Bir Listeden Çıkarıldı! Neler Oluyor? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar