Anasayfa NFT Ücretsiz NFT Felakete Dönüştü: Zarar Adeta 'Dudak' Uçuklatıyor!

Ücretsiz NFT Felakete Dönüştü: Zarar Adeta 'Dudak' Uçuklatıyor!

NFT

Profesyonel NFT tüccarlarına hitap eden OpenSea Pro pazarında ücretsiz bir NFT, şanssız bir tüccar için 190.000$'lık bir kayba dönüştü! İşte ayrıntılar...

Ücretsiz NFT Felakete Dönüştü: Zarar Adeta 'Dudak' Uçuklatıyor!
Hızlı İçerik

Daha aktif ve profesyonel NFT tüccarlarına hitap eden yeni açılan OpenSea Pro pazarında ücretsiz bir misli olmayan token (NFT), şanssız bir tüccar için 190.000$'lık bir kayba dönüştü.

Kullanıcılar tarafından ilk olarak sosyal medyada tespit edilen Ethereum (ETH) blockchain'inden alınan verilere göre, OpenSea rakibi NFT pazarı Blur'da ticaret yapan bir tüccar, kullanıcılara dağıtılan ücretsiz bir Gemesis NFT için istemeden yaklaşık 190.000$ değerinde 100 Ethereum (ETH) teklif etti.

Bazıları 100 Ethereum (ETH) teklifinin kara para aklama girişimi olabileceğini düşünürken, diğerleri bunun gerçek bir hata olduğunu, çünkü teklifin açık olduğunu ve herkesin her an kabul edebileceğini iddia ediyor.

Bu tür bir hataya genellikle "şişman parmak" hatası denir ve birisi yanlışlıkla klavyede yanlış düğmeye bastığında meydana gelir. Kullanıcı onaylamadan önce iki kez kontrol etmezse istenmeyen bir eyleme ve olası kayıplara neden olur. Ne yazık ki tüccar için, teklif onaylandıktan sonra, kripto para birimi işlemlerinin değişmez doğası nedeniyle işlem geri alamadı.

Kimlik Henüz Belli Değil!

Ücretsiz NFT Felakete Dönüştü: Zarar Adeta 'Dudak' Uçuklatıyor!

İsteklinin kimliği bu yazının yazıldığı sırada hâlâ bir muamma. Zincir üstü işlemlerden elde edilen tek ipucu, teklif sahibinin OpenSea ile rekabet eden ve topluluk tarafından yönetilen bir NFT pazarı olan Blur'da sık sık işlem yapmasıdır.

Bu yılın başlarında bir başka kripto para birimi yatırımcısı, stablecoin havuzundan Tether (USDT) geçen bir ticarette 2 milyon dolardan fazla kaybetti, ancak karşılığında yalnızca 0,05 dolar aldı.

Yatırımcı, DAI, USDC ve Tether (USDT) maruz kalma sunan 3CRV likidite sağlayıcı token ticaret yapmak için KyberSwap'in toplayıcısını kullandı. Ticaret, yalnızca 2$'lık likidite ve kayma koruması olmayan bir Uniswap (UNI) havuzu aracılığıyla yönlendirildi ve bu da yatırımcı için büyük bir kayıpla sonuçlandı.

Bir blockchain botu dengesizliği tespit etti ve 2 milyon doları aşan kâr sağlayan başka bir ticaret yaptı. KyberSwap, şu anda yatırımcının fonları geri almasına yardımcı olmaya çalışıyor.

Ücretsiz NFT Felakete Dönüştü: Zarar Adeta 'Dudak' Uçuklatıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik