Kripto Para Haberleri

UFC, Kripto Para Ortaklığına Hazırlanıyor

Spor piyasasının kripto paralara olan ilgisi her geçen gün artıyor. Futbol ve basketboldan hemen sonra Amerikan karma dövüş organizasyonu olarak nitelendirilen UFC de kolları sıvamış durumda. Ortaklık ile birlikte 10 yıllık bir anlaşma ortaya çıkacak ve bu anlaşmanın değerine bakıldığında 175 milyon dolar gibi inanılmaz bir rakam gözler önüne seriliyor.

Kripto para şirketi ile yapılacak olan anlaşma, sponsorluk ve reklam çalışmaları olarak belirlendi. Artık izleyeceğimiz müsabakalarda reklam panolarında kripto paraları daha sık göreceğiz. Bu anlaşmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise şu ana kadar yapılmış olan en pahalı anlaşma olmasıdır. Daha önce futbol ve basketbol takımları da benzer bir anlaşmaya imza atmıştı ancak rakam bu denli yüksek değildi.

UFC, dünya üzerinde milyonlarca spor severin yakından takip ettiği en önemli organizasyonlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Karma dövüşün en iyilerini bir araya getiren organizasyon, imzaladığı anlaşma ile de adından uzunca bir süre söz ettirecek gibi görünüyor.

Anlaşma Neleri Kapsıyor?

Crypto.com-Coin-(CRO)

Borsanın ismini duyduğunuzda çok fazla şaşırmayacaksınız. Dünyanın lider borsalarından biri olan Crypto.com ile Ufc arasında imzalanan anlaşma sonrası, Ufc kitlerinde ve aynı zamanda sporcuların formalarında da bu markayı göreceğiz. Rakamsal olarak en büyük anlaşma olmasının yanı sıra maddelerine bakıldığında da rakamın neden bu denli yüksek olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Yalnızca sporcuların formalarında değil, saha içerisindeki ve saha kenarındaki personelin üzerinde de borsanın isminin yer alacağı üniformalar olacak. Dünyanın en büyük ve yine en dikkat çekici organizasyonlarından birinde yer almak, Crypto.com için harika bir fırsat. Bu pazarı en iyi kullanan ve yine en iyi şekilde değerlendiren borsaların başında yer alıyor.

Bu anlaşma ile birlikte kısa süre içerisinde daha fazla yatırımcıya ulaşacak ve marka bilinirliğini de güçlü bir şekilde arttırmış olacaktır. Geniş kapsamlı anlaşma yalnızca kripto para dünyası için değil, spor dünyası için de önemli gelişmelerden bir tanesidir.

İlginizi çekebilir: Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı ve Grafiği

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu