Coin Fiyatı

UMA (UMA) Fiyatı ve Grafiği – 1 UMA Kaç TL Kaç Dolar?

UMA (UMA) Nedir?

UMA (UMA) veya Universal Market Access ya da Evrensel Pazar Erişimi, Ethereum (ETH) blok zincirine dayalı sentetik varlıkların oluşturulması için bir protokoldür.

Sentetik varlıklar farklı, dayanak varlıkları temsil eden ve bu varlıklarla aynı değere sahip bir varlık sınıfıdır. UMA (UMA) aslında karşı tarafların vadeli işlemler, fark sözleşmeleri (CFD’ler) veya toplam getiri takasları gibi gerçek dünya finansal türevlerini dijitalleştirmesine ve otomatikleştirmesine izin verir. Ayrıca, diğer kripto para birimleri gibi dijital varlıklara dayalı kendi kendini gerçekleştiren türev sözleşmelerin oluşturulmasına da olanak tanır.

UMA (UMA)

UMA (UMA) Hangi Borsalarda Bulunur?

UMA (UMA) 100’den fazla farklı kripto para borsasında bulunuyor. UMA (UMA) alabileceğiniz borsalar Binance, Coinbase, Huobi Global, Bithumb, Bitstamp ve Gemini’dir. En yüksek UMA (UMA) ticaretinin bulunduğu ilk iki Binance ve Coinbase’dir.

Son Dakika UMA (UMA) Fiyatı 2021

Son dakika UMA (UMA) fiyatı 2021: UMA (UMA) şu anda dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise UMA (UMA) Türk lirasından işlem görüyor.

UMA (UMA) Piyasa Değeri

UMA (UMA) piyasa değeri: UMA (UMA) dolardadır.

UMA (UMA) yukarıdaki toplam piyasa değerlendirmesi ile en büyük 99. kripto paradır. Dolşaımda 61.670.229 UMA bulunmaktadır ve toplam UMA (UMA) arzı 101.172.570 adet UMA (UMA) ile sınırlandırılmıştır. Bu toplam arzdan, projenin ICO yaptığı sırasında 2 milyon token satıldı, 48,5 milyon UMA (UMA) projenin kurucuları için ayrıldı, 35 milyon UMA (UMA) protokol geliştiricileri için ödül olarak ayrıldı ve 14,5 milyonu gelecek satışlar için ayrıldı.

UMA (UMA) projesi ağda seçmen katılımını teşvik etmek için, ağda her oylama işlemi gerçekleştiğinde mevcut UMA arzının %0,05’ine eşit bir enflasyonist ödülü aktif seçmenler arasında mevcut paylarına orantılı olarak dağıtıyor.

UMA (UMA) Hacmi

UMA (UMA) hacmi: UMA (UMA) tokeninin güncel hacmi dolardadır. 24 saatlik bu hacmi sürekli olarak değişiyor. İstediğiniz zaman bu rehberimizden UMA (UMA) hacmini kontrol edebilirsiniz. En yüksek UMA (UMA) hacmi Binance borsasında UMA/USDT çiftinde bulunmaktadır.

UMA (UMA) Grafiği

UMA (UMA) grafiği aşağıdaki gibidir. UMA (UMA) fiyatı birkaç ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış olup şu anda aşağı yönde destek seviyelerinin üzerinde kalmaya çalışmaktadır. Güncel fiyattan UMA (UMA) bu ATH seviyesinin %79 altındadır. İlerleyen zamanlarda UMA (UMA) fiyatı toparlanma hareketine devam edebilir.

UMA (UMA) Alınır mı?

UMA (UMA) hem güvenli hem de gerçek dünyada bir kullanım alanına sahip bir kripto paradır. Ayrıca birçok lider kripto para borsasında listelenmesi UMA’yı başarılı bir yatırım haline getirebilir. Yine de kısa vadede UMA (UMA) fiyatı zor zamanlar yaşamaktadır. Şu anda UMA (UMA) uzun vadeli bir yatırım olarak düşünülebilir.

İlgili İçerik: UMA (UMA) Nedir, Nasıl Alınır?

UMA (UMA) Madenciliği

UMA (UMA), Ethereum’un blok zincirinin üzerinde çalışır ve sonuç olarak, aynı çalışma iş kanıtları işlevi olan Ethash tarafından korunur. Bu, UMA (UMA) madenciliğinin yapılabilir olduğu anlamına geliyor. Bir ASIC madencilik donanımı ya da bilgisayar/GPU madenciliği ile UMA (UMA) madenciliği yapabilirsiniz.

UMA (UMA) Yorumları

En çok okunan UMA (UMA) yorumları:

UMA, akıllı sözleşmeler kullanarak finansal hizmetleri evrenselleştirmeyi amaçlar, varlıkların tüm değeri doğrulanmış sözleşmelerle desteklenir. UMA’nın yaptığı şey, merkezi olmayan finans hizmet geliştiricilerine alternatifler sunmanın yanı sıra destekli tokenler oluşturmak için bir aracı platform haline gelmektir.

UMA, Ethereum’a dayanmaktadır. Uma madeni para, finansal motive edici güçler yaratır ve kaynaklarınızı alır. Dahası, Uma sayesinde, kaynak maliyetlerine karar verme seçeneğini saklı tutarsınız.

Uma, Synthetic Token Builder adlı bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeve nedeniyle, müşteriler, düşünebileceğiniz herhangi bir finansal kaynağın maliyetine göre sipariş edilen paralar oluşturabilir. Yani kaynaklarınızın kaderi sizin elinizdedir. Beklentileriniz kazanmanızı veya kaybetmenizi sağlayacaktır. Yaptığınız değer listeleri, blok zincirinde keyfi anlayışlı sözleşmeler yaratır. Ayrıca yaptığınız maliyet dosyalarını geri aldığınızda blok zincirinde de bu dosyalar silinir. Yani bu ekstra bgüvenilir bir çerçevedir.

İlgili İçerik: UMA (UMA) Yorum ve Tahminleri 2021

UMA (UMA) Geleceği 2021

UMA (UMA) geleceği parlak bir koin gibi duruyor. Başarılı tahmin sitelerine UMA (UMA) ilerleyen aylarda ve yıllarda keskin bir şekilde yükselecek. 3 büyük kripto para fiyat tahmin sitesinin yorumlarına bakalım:

WalletInvestor

WalletInvestor’un analizine göre, UMA (UMA) önümüzdeki yıl 25.769 dolardan 52.960 dolara yükselecek ve 2026 yılına kadar 160.72 dolara ulaşacak.

Gov.capital

Gov.capital’e göre, UMA (UMA) 2021’in sonunda 41 ila 48 dolar arasında işlem görecek ve 2025’in ortalarında 87.00785 dolardan işlem gerecek, fiyat 155.9 ila 179.35 dolar arasında işlem görebilir.

Digitalcoinprice

Digitalcoinprice’a göre, 2021 sonunda UMA’nın fiyatı 38.51 dolar olabilir. Önümüzdeki 3-4 yıl içinde UMA, 2025’in sonunda 80.44 dolara kadar çıkabilir ve en düşük fiyat olarak UMA (UMA) 11.0223 doları görebilir.

UMA (UMA) Güvenilir midir?

UMA (UMA) güvenilir bir kripto paradır. UMA (UMA) Binance ve Coinbase gibi lider kripto para borsalarının denetimlerinden başarılı bir şekilde geçerek bu ve 100 diğer borsada listelenmiştir. Ayrıca UMA (UMA) yaklaşık 4 yıllık bir geçmişe sahiptir ve başarılı bir geliştirici takımına sahiptir.

UMA (UMA) Nereden Satın Alabiliriz?

UMA (UMA) satın almak için kripto para borsa tercih havuzunuz büyüktür. UMA (UMA) Binance, Coinbase ve Huobi gibi lider borsalardan alınabilir. Merkezi olmayan borsalar olan Uniswap ve Sushiswap’dan da alınabilir.

uma coin

1 UMA (UMA) Kaç TL?

UMA (UMA) TL karşısında Türk lirasından işlem görüyor. UMA (UMA) fiyatının Türk lirası karşısında fiyatını istediğiniz zaman burada öğrenebilirsiniz. Bu değer anlık olarak güncellenmektedir.

1 UMA (UMA) Kaç Dolar?

1 UMA (UMA) kaç dolar? UMA (UMA) şu anda dolardan işlem görüyor. Böylece UMA (UMA) yatırımcılar için ucuz kripto paralardan biridir. UMA (UMA) fiyatının son ATH seviyesi 5 ay önce görülmüş olup fiyat şu anda bu rekor seviyenin %79 altındadır.

UMA (UMA) Yükselir mi?

UMA (UMA) ilerleyen vadede başarılı bir şekilde yükselecek bir kripto para gibi duruyor. 2021 rallisinde başarılı bir şekilde yükseliş yaptığından dolayı kripto para piyasası toparlanırsa UMA (UMA) fiyatı da benzer bir toparlanma sergileyebilir. Aksi takdir UMA (UMA) fiyatı diğer kripto paralar gibi düşüşe geçebilir. Uzun vadede UMA (UMA) yükseliş potansiyeline sahiptir.

UMA (UMA) Ne Zaman Çıktı?

UMA (UMA), Aralık 2018’de piyasaya sürüldü. UMA (UMA) projesi 2018’den beri geliştirilmeye devam ediyor. UMA (UMA) resmi internet sitesine göre şu anda 114 milyon dolar UMA (UMA) akıllı sözleşmelerinde kilitli. 2018’den veri UMA (UMA) 11 sentetik projenin yapılmasına olanak sağladı.

UMA (UMA) Kurucusu Kim?

UMA (UMA) kurucusu Hart Lambur ve Allison Lu tarafından ortaklaşa kuruldu. Kurucular o zamandan beri UMA (UMA) üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca hem Hart Lambur ve Allison Lu başarılı finansal geçmişlere sahiptir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu