Kripto Para Haberleri

Uniswap Bu 2 Kripto Parayı “Exit Scam” Olarak İşaretledi

İki tane küçük kripto para projesi, Nugs.space (NUGS) ve Nexeum Protokolü (NEXE) DEX borsası Uniswap’te listelendikten kısa bir süre sonra exit scam olarak işaretlendi.

Nugs ve Nexeum Kripto Paraları İddialarla Karşı Karşıya Kaldı

Uniswap Bu 2 Kripto Parayı “Exit Scam” Olarak İşaretledi - Koinbox.Net

http://coinmarketcap.com

Çinli bir proje olan Nugs bu hareketi “akıllı sözleşme hatası” olarak suçladı. Nugs resmi Telegram kanalında bugün, akıllı sözleşmesinin artık “onarımın ötesinde” olduğunu söyledi. Nugs tokeni internet sitesine göre Nugs  “eğlenceli bir kaçış” olarak tasarlandı. Token arzı 420 milyon olarak belirlendi ve günlük piyangonun web sitesi başına “04:20 Çin standart saatinde” yapılması gerekiyordu.

Web sitesi, NUGS’ın “bir yatırım olarak görülmemesi gerektiğini” belirtiyor. Ancak Twitter paylaşımlarına göre birkaç kullanıcı projeye yatırım yapmış gibi görünüyor. NUGS dün Uniswap’te listelendi ve görünüşe göre fiyatı tamamen düşmeden önce %20 arttı. Başka bir kripto para projesi olan NEXE, Uniswap’ta listelendikten kısa bir süre sonra çıkış yapmış gibi görünüyor. Projenin sosyal medya hesapları da silindi.

Protokolün merkezi olmayan doğası göz önüne alındığında, herkesin bir kripto para oluşturabileceğini ve bunu Uniswap’ta listeleyebileceğini belirtmek gerekir.

“Coinbase’de Chainlink İşlem Hacmi Bitcoin’i Geçti” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/coinbasede-chainlink-islem-hacmi-bitcoini-gecti/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu