Analizler

Uniswap Fiyat Tahmini: Yüzde 26 Yükseldi

Uniswap fiyatı, merkezi olmayan finansa (DeFi) olan talep geri döndükçe büyük bir toparlanma yaşadı. UNI, hafta sonundaki en düşük seviyesinin %86 üzerinde olan 24.40 dolardandan işlem görüyor. Son 24 saat içinde UNI fiyatı %26 değer kazandı. Uniswap şu anda yaklaşık 14 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve böylece Uniswap dünyadaki en büyük DeFi tokeni. Uniswap’a ek olarak Maker, Aave ve Chainlink gibi diğer DeFi projeleri de toparlandı.

Kripto para endüstrisinin geri kalanı gibi, DeFi sektörü geçen hafta zor zaman yaşadı. Nitekim, DeFi Pulse tarafından takip edilen tüm projelerin kilitli toplam değeri (TVL), yatırımcılar satış baskısı altındayken yaklaşık 90 milyar dolardan 49 milyar dolara kadar düştü. Bununla birlikte, çoğu DeFi projesindeki toplam kilitli değer son birkaç gün içinde sıçradı.

Örneğin, Maker’ın toplam kilitli değeri %21’den fazla artarken, Aave, Compound ve Polygon’un toplam kilitli değeri %10’dan fazla arttı. Bu da işlem gören tokenlerin fiyatın keskin bir şekilde yükseltmesine yardımcı oldu. Maker, Polygon ve Compound gibi tokenler, geçen haftaki en düşük seviyelerinden %50’den fazla arttı. Peki, Uniswap tokeni için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Uniswap (UNI) Yorum ve Tahminleri 2021

Uniswap Fiyat Tahmini

Uniswap Fiyat Tahmini: Yüzde 26 Yükseldi –

Dört saatlik grafik, Uniswap fiyatının geçen haftanın en düşük seviyesi olan 13 dolardan mükemmel bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. Uniswap başarıyla şu anda bulunduğu %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine yükseldi.

Ayrıca Uniswap fiyatı 50 günlük üssel hareketli ortalamanın üzerine çıktı ve bu da boğaların enerji kazandığının bir işaretidir. Aynı zamanda V şeklindeki bir modele benzeyen bir model oluştu. Bu nedenle Uniswap fiyatı, boğalar 28.55 dolarda bulunan %50 Fibonacci geri çekilme seviyesini hedefledikçe yükselmeye devam edebilir. Ancak, 20 dolardaki %78.6 geri çekilme seviyesinin yeniden testini göz ardı edemeyiz.

İlgili İçerik: Uniswap (UNI) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu