Kripto Para Haberleri

Son dakika! Uniswap, Sushiswap düşüşünü daha da körükledi!

Uniswap tokeni çıkışıyla Sushiswap’ın kripto parası SUSHI bugün en kötü performans sergileyen kripto paralardan biri oldu. Sushiswap’a ilham veren DeFi platformu Uniswap dün gece kendine ait yönetim tokeni UNI’yi tanıttı. 1 milyar UNI tokeni yapan DeFi projesi 150 milyon tokeni borsayı kullanan ya da destekleyen kişilere dağıttı. Bu dağıtım sırasında 1 UNI 1,344 dolar ediyordu. 13 bin kişinin 400’er UNI almasından sonra UNI, Twitter’da trend oldu ve bundan en çok etkilenen ise SUSHI fiyatı oldu.

Sushiswap satışları:

Sushiswap’ın yönetim tokeni SUSHI son 24 saat içinde %16 düştü. Sadece bugün SUSHI/USD kuru %10 değer kaybederek 1,357 dolara geriledi.

SUSHI-17sep

https://www.tradingview.com/symbols/SUSHIUSD/

Bu düşüşler kripto paranın yükseliş trendi ile 15,970 dolara çıkmasından sonra geldi. SUSHI bu seviyeye yükseldikten sonra aşağı yönde bir düzeltme gibi görünün hareket sırasında Sushiswap kurucusunun exit scam ile kaçtığı haberleri yayıldı ve kripto paranın fiyatı keskin bir düşüşe geçti. Anonim bir kişilik olan Sushiswap kurucusu Chef Nomi daha sonra korktuğunu ve ETH’ye çevirdiği SUSHI’leri geri verdiğini söyledi. Bu haberlerin ışığında SUSHI 1,13 dolara kadar düşmüştü.

SUSHI daha fazla düşebilir

Piyasa analistleri SUSHI’nin yeni rakibi UNI yüzünden altcoinin değerinin daha fazla düşeceğine inanıyor.

https://twitter.com/MacnBTC/status/1306518208493559809

Alex Saunders:

“SUSHI’nin çok büyük bir potansiyeli vardı ama Chef Nomi çıkış yapınca kendi mezarlarını kazmış oldular. Projeyi FTX iyi bir şekilde desteklerse SUSHI kurtulabilir ama bu çok uzun bir yoldur.”

SUSHI şu anda en yüksek seviyesinden yaklaşık %90 daha geride işlem görüyor. UNI ise şu anda 3,11 dolardan işlem görüyor.

“Son dakika! Binance tepki aldıktan sonra Changpeng Zhao açıklama yapmak zorunda kaldı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/binance-tepki-changpeng-zhao-aciklama/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu