Analizler

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021

Uniswap fiyatı 21,60 dolarda bir taban bulmuş gibi görünüyor. UNI, bu sabahın en düşük seviyelerinden %15’lik bir sıçrama yaptı ve şu anda bir sonraki büyük direnç seviyesine hızla yaklaşıyor. Pazarın çoğu gibi, geçen hafta UNI fiyat için de çalkantılı geçti. Lider DeFi tokeni pazartesi gününe 16.45 dolardan başladı ve Çarşamba günü %82 artarak 30.03 dolara yükseldi.

Şimdiye kadar bu yükseliş çok iyi oldu…

Uniswap fiyatından böylesine güçlü bir performansın gelmesinin ardından, haftanın sonuna doğru gelen kâr satışları pek de sürpriz olmadı. Cuma gününün sonunda UNI haftalık en yüksek seviyesinin altına kırdı ve %16’lık bir düşüşle 25.16 dolara geriledi. Cuma günkü zayıflık hafta sonuna da sıçradı ve Uniswap (UNI) %14’lük bir düşüş daha yaparak 21.63 dolara geriledi.

Son birkaç saat içinde, kripto para piyasalarında bir miktar güç geri döndü. Uniswap şimdi bir destek buldu ve düşük seviyelerinden yükselmeye çalışıyor.

Şu anda, Uniswap fiyatı 25.20 dolardan işlem görüyor ve art arda üçüncü 2 saatlik yeşil mumunu yapmak üzere. Uniswap (UNI) fiyat hareketi ise geniş pazarın performansına bağlıdır. Şu anda gebnel hareket yukarı yönde gibi duruyor. Yine de fiyatın hafta ortası zirvesine geri dönmeden önce geçmesi gereken birkaç engel var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ve Ethereum Haftalık Piyasa Güncellemesi 10 Ağustos 2020

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021 –

2 saatlik Uniswap (UNI) grafiğinde fiyat bu sabahın 21.63 dolarlık düşük seviyesinde azalan bir trend kanalının alt ucundaydı. Buna ek olarak, bu eğilim Salı günkü geri çekilmenin en düşük seviyesi ile mükemmel bir şekilde uyum içindeydi. Bu sabah bu seviyeye üçüncü dokunuş gelmesi ile 212.63 doların güçlü bir destek olduğu doğrulandı.

21.63 doların üzerinde, Çarşamba gününün en yüksek fiyatından azalan bir trend çizgisi görünüyor. Uniswap (UNI) fiyatının şu anda 25,80 dolarlık bu direnci kırması gerekiyor. Böyle bir hareket gelirse Uniswap (UNI) 28,00 dolara kadar yükselebilir.

Mevcut fiyat hareketi göz önüne alındığında, bu en olası senaryodur. Bununla birlikte, Uniswap (UNI) bu direnci kırmakta başarısız olursa günlük en düşük seviyesinin altına düşebilir ve böylece gelen Uniswap (UNI) yükseliş görünümü olumsuz etkilenecektir.

İlgili İçerik: Uniswap (UNI) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu