Kripto Para Haberleri

Ünlü Analist Açıkladı: 2021 Yılında Patlama Yapması Beklenen 5 Kripto Para Birimi

Bitcoin dışında tercih edebileceğiniz çok sayıda varlık var ve hatta kripto para piyasasına göz atarsanız eğer bu varlıkları sizler de kolayca tesit edebileceksiniz. Grafik analizi yapamıyorsanız eğer bu liste sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

ADA

Cardano (ADA) Yorum ve Tahminleri 2021

Cardano, kısa bir süre önce Kiss grubu solistinin yaptığı açıklama ile birlikte büyük bir yükseliş kaydetti. Ünlü müzisyenin büyük bir yatırım ile ADA satın aldığını duyurması yatırımcıları da bu alt coine yönlendirdi.

Ada, 2021 yılına en iyi başlangıç yapan ve hali hazırda bu iyi seviyeyi korumayı devam eden nadir tokenlerden bir tanesidir. Bitcoin dışı bir tercih yapmak isterseniz eğer sizler de ADA ile tanışabilirsiniz.

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT)

Sahip olduğu ekosistemden güç alarak büyük bir teknolojik gelişme şeklinde lanse edilen Polkadot, Dot token ile de gündeme gelmeye devam ediyor. 2020 yılından bu yana bu yıl için en büyük patlamayı yaşayacak alt koin olarak söz ediliyor. An itibarıyla devam eden yükseliş eğilimini uzun vadede sürdüreceğini ön görülen alt koin’i sizler de listelerinize dahil edebilir ve en azından mercek altına alabilirsiniz.

LINK

Chainlink (LINK)

Bitcoin yükselişi ile birlikte Link de benzer bir yükselişe imza attı ve kısa süre içerisinde kendi rekorunu kırdı. 2021 yılında analistlerin işaret ettiği alt coinlerden biri ve mercek altına almanız doğru olacaktır. Güçlü bir proje ve aldığı yatırımlar ile birlikte piyasa değerini her geçen gün biraz daha yükseltiyor.

XLM

stellar-xlm

Ripple, kurumlar ve büyük şirketler için hizmet verirken, Lümen yani XLM, daha çok bireylere hizmet veriyor ve oluşturulma nedeni yani hedefi de tam olarak budur. XLM, geliştirme çalışmaları ile birlikte doğrudan insanları hedef alıyor ve onların varlık aktarımlarını daha güvenli ve daha hızlı bir seviyeye taşımayı ön görüyor. Bu bağlamda önemli bir oluşum ve 2021 yılında da daha fazla değer kazanacağı söyleniyor.

XEM

NEM-XEM

Nem, 1 yıllık süre zarfında %180’lik bir artışa imza attı ve beklenen oldu. Son kazanç oranları ile birlikte bu yıla damga vuracak alt coinlerin başında geliyor. Takip etmekte fayda var ve analistler de listelerinde sık sık bu isme yer veriyorlar. 

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu