Analizler

Ünlü Analist Açıkladı: BTC için İki Potansiyel Senaryo!

Önemli kripto analistlerinden birisi olarak bilinen DonAlt, kripto para piyasasının en büyüğü olan Bitcoin (BTC) 50.000 doların altında işlem görmeye devam ederken, oluşabilecek senaryoları değerlendirdi. Popüler kripto analisti DonAlt, haftalık grafik ve kapanışlar baz alındığında , Bitcoin‘in hala kritik seviyeden yukarıda olduğunu ve yükselişin devam edeceğini belirtti.

Yatırımcılar içlerini ferah tutabilirler. Haftalık grafiklerde, BTC 45.000 dolar seviyesinden hala yukarıda. Bunun anlamı hala yükselişteyiz demektir.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

DonAlt: Bu Seviye Kripto Para Piyasaları İçin Çok Kritik!

btc

Ünlü kripto analisti, Bitcoin (BTC) için oluşabilecek kötü senaryo olarak, eğer ki kilit destek hattının altında düşerse muhtemelen 40.000 doların altına kadar gerileceğini belirtti. Bu seviye kırılırsa, BTC için ‘tamamen devrileceğini’ ön gördü. Fakat bu seviyenin altında kalmadığı takdirde, büyük bir yükseliş gerçekleştirebileceğini de takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Yükselir mi? BTC Coin Geleceği 2021

DonAlt, şimdilik Bitcoin (BTC) trendinde nasıl bir hareket olabileceğini görebilmek için, daha fazla sinyale ihtiyaç duyduğunu belirtti. Yatırımcıların acele hareket etmemeleri gerektiğini, olası senaryoları takip etmelerini söyledi.

Eğer ki süper ayı olmak istiyorsanız, bence hala bekleyip acele karar vermemelisiniz. Ayıların geçerliliği 50.000 dolar seviyesinde yok olur. Boğaların ise geçerliliğini 40.000 dolar seviyesinde kaybeder.

Ünlü kripto para analisti DonAlt, yarattığı tüm bu senaryolara rağmen dijital varlıkların en büyüğü olan Bitcoin için kararsızlığını koruyor. Fakat tüm bunlara rağmen olası bir süper döngüyü de göz ardı etmediğini belirtti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün