Analizler

Ünlü analist açıkladı: Stellar (XLM) keskin bir şekilde düşebilir

ABONE OL:

Stellar (XLM) Ekim ayından beri çok sıkışık bir aralıkta işlem görüyor. XLM fiyatı bu aralığın altına düşerse fiyat keskin bir şekilde düşebilir.

Stellar (XLM) fiyatı sıkıştı…

XLM fiyatı 24 Eylül’de 0,0667 dolara ulaştığından beri yükseliyor. Bu tarihten kısa bir süre sonra fiyat 0,073 dolara çıktı ve bu direnç seviyesi desteğe çevirerek yükselişine devam etti.

Stellar (XLM) rallisi fiyat 0,087 dolara düşüşün 0,382 Fib seviyesinde sona erdi. Bu seviyede reddedilen XLM 0,073 dolara geriledi. Bu seviye şu anda tekrardan destek görevi görüyor.

Teknik indikatörler günlük zaman aralığında fiyatın düşeceğini gösteriyor. The Stochastic Oscillator bearish cross yaptı, MACD 0’da reddedildi ve RSI 50’nin altına doğru gidiyor. Bu yüzden XLM fiyatının 0,087 dolara çıkması olası değildir.

Kısa vadeli XLM fiyat analizi

Kısa vadeli grafikte de düşüş sinyalleri var. XLM fiyatı reddedildikten sonra destek seviyesi 0,077 dolara düştü ve burada çift dip modeli oluştu. Şu anda grafiklerde fiyat hareketinin tersine döneceği hakkında bir tane bile gösterge yok. Buna ek olarak RSI 50’nin altına düştü ve MACD olumsuz bir alanda. Bu göstergeler XLM fiyatının destek seviyesinin altına çekileceğini söylüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi ETH, XLM, DOGE: 29 Temmuz 2020

Ünlü analistten Stellar (XLM) analizi:

Kripto para analisti Cryptotony, aşağıdaki Stellar (XLM) grafiğini paylaşarak fiyatında aşağı yönde düzeltmesini uzatacağını söyledi. Analiste göre XLM 0,05 dolara doğru dalabilir.

https://www.google.com/finance

17 ağustos’da yüksek seviyelerde işlem gören Stellar (XLM) ilerleyen günlerde ayı hareketi sergiledi (aşağıdaki grafik, siyah bölge). A dalgası olarak adlandırılan bu harekette XLM, A-B-C düzeltme yapısında (beyaz çizgi) işlem gördü. Düşük seviyelerden yükselişe geçen XLM düzeltmesini hareketini bir bakıma doğruladı ama dalga hareketi hala belirlenmedi. Bu yüzden fiyat büyük ihtimalle düzeltme girişiminde bulunacaktır ve gerçekten 0,05 dolara düşecektir.

Stellar (XLM)’de böyle bir düzeltme hareketi haftalık grafikte de görülebilir. Fiyat 0,075 doları test ediyor olsa da the Stochastic Oscillator bearish cross yapmıştır, RSI 50’nin altına doğru gidiyor ve MACD indikatörü 0 çizgisi yaklaştı. Bu ayı sinyalleri fiyatında aşağı yönde dalacağını gösteriyor.

“Son dakika: Bu hafta patlama yapması beklenen 4 Altcoin açıklandı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-bu-hafta-patlama-yapmasi-beklenen-4-altcoin-aciklandi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu