Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Ünlü analiste göre Bitcoin bu seviyeyi kırarsa büyük bir ralliyi başlatabilir

Bitcoin şu anda %2’den biraz daha fazla geride ve 10,760 dolardan işlem görüyor. Bitcoin hala 9,990 dolarlık düşük seviyesinin üzerinde ve 12,400 dolarlık yüksek seviyesinin altında işlem görüyor.

Lider kripto paranın kısa vadeli hareketi hakkında konuşan ünlü analist TeddyCleps Bitcoin’in bulut modeline vereceği tepki ile fiyat hareketini belirleyeceğini açıkladı. Bitcoin şu anda bulut modelinin üst kısmının çok az altında 11,750 doların civarında işlem görüyor.

Analistler Bitcoin satışlarının boğa yanlısı olduğunu düşünüyor

Bir diğer trendde Bitcoini son düşüşlerde alan yatırımcıların bu fiyat yükselişlerinden BTC’lerini satmasıdır. Bir analist, bu hareketin tarihi olarak boğa yanlısı olduğunu ve bunun özellik boğa trendine dönüşün ilk aşaması olduğunu söyledi.

ByzGen-BTC-15sep

TradingView BTC fiyat: www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Byzantine General:

“Şu anda neredeyse kâr alıp çıkan kişilerden daha çok zararına satan kişi var. Bilmiyorsanız bu boğa yanlısıdır.”

Bitcoin’de teknik gücün artması ve bunun boğa trendleri ile desteklenmesi lider kripto paranın yatırımcılarını güçlendirecektir. Böylece Bitcoin her an yukarı yönde hareketlenmeye başlayabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Hackerları 4 Milyon Dolar Gönderdi

“Son Dakika: Darknette kripto para kullanımı artıyor!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/darknette-kripto-para-kullanimi-artiyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu