Anasayfa Bitcoin Ünlü Analist BTC Hakimiyetini Yorumladı: Bu Tarihe Dikkat Edin!

Ünlü Analist BTC Hakimiyetini Yorumladı: Bu Tarihe Dikkat Edin!

Bitcoin

MN Trading'in kurucusu Michael van de Poppe, Bitcoin hakimiyeti ile ilgili düşüncelerini takipçileriyle paylaştı! İşte detaylar...

Ünlü Analist BTC Hakimiyetini Yorumladı: Bu Tarihe Dikkat Edin!
Hızlı İçerik

Kripto çevreleri arasında popüler bir tüccar olan Michael van de Poppe, Bitcoin'in kripto piyasa hakimiyetinin önümüzdeki ay darbe alacağına inanıyor. Kripto tüccarının tahmini, Bitcoin (BTC) fiyatının şu anda konsolide olduğunu ortaya koyan günlük Bitcoin grafiğinin teknik analizine dayanıyordu.

Van de Poppe'ye göre, Bitcoin fiyatındaki bir ralli, direnç alanlarının test edilmesine ve bunların aşılmasına bağlıdır. Şu an itibariyle 29.800 dolar, kilit bir direnç alanı olarak ortaya çıktı. Lider kripto para, ivme kazanması ve yükseliş eğilimi göstermesi için bu seviyeyi mutlaka geçmesi gerekecek.

Bitcoin (BTC) son birkaç gündür daha yüksek seviyelere çıktığını ve yaklaşan bir ralliye işaret ettiğini de sözlerine ekledi.

Halving Öncesi Hamle!

Ünlü Analist BTC Hakimiyetini Yorumladı: Bu Tarihe Dikkat Edin!

Kripto taciri, Bitcoin'in halving (yarılanma) öncesi en az bir önemli hamle yapacağından emin. Halving (yarılanma) etkinliğinin, BTC'nin blok yüksekliğinin 840.000'e ulaştığı gelecek yıl Nisan ayında gerçekleşmesi bekleniyor. 

Van de Poppe, toplam kripto piyasa kapitalizasyon tablosunu analiz ettikten sonra, 1 trilyon doların üzerinde kaldığı sürece ivmenin bozulmayacağını tahmin etti. Bununla birlikte, 1,26 trilyon doları aşarsa, toplam kripto piyasa değeri bir sonraki boğa koşusunda 2,2 trilyon dolara kadar ulaşabilir.

Kripto tüccarı, bu rallinin Bitcoin'in Nisan 2024'teki halving (yarılanma) önce gerçekleşebileceğini ekledi diyebiliriz.

Ünlü Analist BTC Hakimiyetini Yorumladı: Bu Tarihe Dikkat Edin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar