Anasayfa Analiz Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeleri Dikkatle İzleyin!

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeleri Dikkatle İzleyin!

Analiz

Kripto tüccarı ve eğitimci Michael Pizzino, lider kripto para ile ilgili bazı önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeleri Dikkatle İzleyin!

Kripto para tüccarı Michael Pizzino, Bitcoin (BTC) 24 saatlik kaybından hızla toparlanabileceğini tahmin etti. Gönderide, piyasa liderinin hızlı bir toparlanmanın gerçekleşmesi için tutulması gerektiğine inandığı önemli bir destek seviyesinde durduğunu paylaştı. Ayrıca, 29.000 doların önümüzdeki birkaç gün içinde izlenmesi gereken önemli bir seviye olacağını kaydetti.

BTC'nin günlük grafiğinde, kısa vadeli bir yükselen takoz paterni ve orta vadeli bir yükselen takoz paterni şekillendi. Geçen hafta, BTC'nin fiyatı yükseliş grafiği oluşumunun sınırlarını aşmak ve 30.000$ işaretinin üzerine çıkmak için birkaç girişimde bulundu. Bu çabalara rağmen, ayılar fiyat artışını etkili bir şekilde azalttı ve kırılımı engelledi.

Bu grafik modelinin üstesinden gelmek için en son çaba Pazartesi günü gerçekleşti, ancak başarısızlıkla sonuçlandı. Grafik formasyonunun üst sınırındaki ret, BTC'nin fiyatında keskin bir düşüşe yol açarak, günlük grafikte 9, 20 ve 50 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) çizgilerinden destek kaybına yol açtı.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Teknik göstergeler, satıcıların lehine olan ivme değişikliği göz önüne alındığında, BTC'nin fiyatındaki düşüş önümüzdeki haftaya kadar uzayabilir. Basın zamanında, 9 günlük EMA çizgisi 20 günlük EMA çizgisinin altında yer alıyordu ve bu göstergelerin her ikisi de 50 günlük EMA çizgisinin altında yer alıyordu diyebiliriz.

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeleri Dikkatle İzleyin!

Bu yapılandırma, Bitcoin (BTC) kısa vadeli ve orta vadeli bir düşüş trendine girdiğini ima ederek, fiyat düşüşünün muhtemel bir şekilde devam ettiğini gösteriyor. Bu düşüş senaryosu ortaya çıkarsa, Bitcoin (BTC) önümüzdeki hafta 28.215 dolar civarında bulunan orta vadeli yükselen kama modelinin alt sınırıyla karşılaşabilir.

Bu seviyenin altındaki bir kırılma, önümüzdeki hafta 27.500 dolara kadar olan düşüşün yolunu açabilir. Bununla birlikte, aşağı yönlü ivme devam ederse, kripto para biriminin fiyatı ay sonuna kadar potansiyel olarak 26.915 dolara gerileyebilir.

Bitcoin (BTC), 29.000$ eşiğinin üzerinde günlük bir mum kapanışına ulaşırsa, bu düşüş görünümünün ortadan kalkacağını not etmek önemlidir. Böyle bir senaryoda, kripto para biriminin fiyatı muhtemelen 30.000$ bariyerini aşmak için başka bir girişimde bulunacaktır.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeleri Dikkatle İzleyin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar