Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Ünlü analistten şok tahmin! Joe Biden sayesinde BTC patlama yapacak

ABONE OL:

ABD seçimlerinin sonuçlanması ve Joe Biden’ın 46. Amerika başkanı ile edilmesi ile şu anda herkes geleneksel ve kripto para piyasalarının yeni ABD başkanına nasıl tepki vereceğini merak ediyor. Kısa süre önce ünlü analist Max Keiser, PayPal’ın kripto para dünyasına girmesi, merkezi olmayan finans ve ABD başkanı Joe Biden hakkında açıklamalarda bulundu.

Max Keiser’ın Bitcoin tahminleri

Max Keiser, Microstrategy’nin Bitcoin yatırımı yapması hakkında “İnsanlık değişimi başladı ve bu durdurulamazdır. Bitcoin insanların düşünce ve bilinç süreçlerini değiştirir. Bu değişiklikler kalıcıdır.” dedi.

Daha sonra PayPal’ın Bitcoin ve diğer kripto paralara destek ekleyeceği haberleri hakkında:

PayPal’ın Bitcoin ağını dizginlemeye çalışması işe yaramayacaktır. İlerleyen yıllardan PayPal’ın tamamen Bitcoin’e geçmesi gerekecektir. Bu aynı zamanda Libra ve CBDC’ler içinde geçerlidir. Örneğin, Venezüella artık Petro kullanmayı bırakmış ve tamamen Bitcoin’e geçmiştir. Çin’de bu durum çok farklıdır.

Bitcoin’in PayPal ödemelerinde kullanılmasının fiyatları artırıp artırmayacağı hakkında:

Bitcoin’in ödemelerde kullanılması BTC’nin kendini kısıt arzlı bir varlık olarak tanımlamasından gelir. Zaman içinde Bitcoin arzı gittikçe daha kısıtlı bir hale gelirken altını tamamen köşeye atacak ve bir BTC fiyatı 100,000 dolara çıkacak.

ABD’nin yeni başkanı Joe Biden hakkında Max Keiser:

Biden’ın kazanması yolsuzluk ve derin devletin kazanmasıdır, bu yüzden Biden yanlılarının sosyalist rejimlerine başlaması ile artışa geçen panik yüzünden Bitcoin fiyatının yükseleceğini tahmin ediyorum.

Max Keiser son olarak da merkezi olmayan finans’ın (DeFi) ICO dolandırıcılıklarının bir benzeri olduğunu ve bu DeFi projelerinden ya da tokenlerinden kaçınılması gerektiğini söyledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple Yöneticisi, Facebook Libra Projesinin “Kapalı Bahçe” Olduğunu Söyledi

“Ünlü analist açıkladı! 3 adımda Bitcoin, Biden’a nasıl tepki verebilir” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/unlu-analist-acikladi-3-adimda-bitcoin-bidena-nasil-tepki-verebilir/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu